Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu przy zasięgu 3G

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

Temat ze względu na tematykę został przeniesiony z działu Na kartę - moderator Kinga

 

Witajcie. To znów ja. Z nowym problemem. Otóż od jakichś 5-ciu dni nie mam internetu na zasięgu 3G. Byłem wczoraj w Bielsku-Białej i tam miałem LTE prawie zawsze a wczoraj nawet 3G nie było. Internet działa mi tylko na 2G i wiecie jaki jest wolny... Ehhh co robić? Wszystkiego próbowałem... Ja mieszkam w Złatnej (obok Żywca ) ale zawsze miałem zasięg 3G...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak internetu przy zasięgu 3G

@SCAMAN420 To oznacza  że twój telefon ma problem  techniczny  jeśli na innym jest 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

56 ODPOW. 56

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak internetu przy zasięgu 3G

z tym raczej to na infolinie *100 lub 500 100 100 lub czat na stronie Orange czat jest darmowy to sprawdzą co się dzieje może coś robią na maszcie .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

Co to znaczy, że nie ma internetu na zasięgu 3G? mógłbyś sprecyzować jakie urządzenia używasz (marka/model), jak masz je skonfigurowane?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

Samsung Galaxy A5. Jak przełączam "tryb sieci na 3G" to wtedy nie ma zasiegu. Nic kompletnie nic. Ale jak przełącze na 2G to internet z literką E i zasięg się pojawia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

Ten model ma problem z handoverem gdy na jednej częstotliwości tj 900 MHz są dwa zakresy. Masz może kogoś znajomego co ma komórkę w Orange i mieszka w okolicy by to sprawdzić czy u niego jest podobnie?

Ew możesz też zgłosić problem z zasięgiem na bok http://orange.pl/kontakt

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak internetu przy zasięgu 3G

Piotrekk85 to nie polecasz telefonu  Samsung Galaxy A5 ?bo myślałem jego  kupnem .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

To zależy od lokalizacji... I jakie są pasma. Bardzo wiele modeli z niskiej i średniej półki dostępnych w Polsce ma problem z obsługą 2G i 3G na jednym paśmie 900 MHz. Jeśli z jakiś względów nie możesz lub nie chcesz korzystać z LTE, to dwa razy przemyślałbym zakup. Tylko też ciężko znaleźć alternatywę. Nie każdy może sobie pozwolić na droższy telefon. Na pewno samsungi, huawei czy LG mają z tym problemy. Xiaomi czy oppo w wersji dla Europy często nie wspierają 900 MHz w obu pasmach. Dużo szukania ale też nie wiadomo gdzie. Jeśli masz zasięg LTE u siebie, to poszukać jakiegoś telefonu ze wsparciem volte. A5 jest dobra. Ale przy braku LTE bywają problemy. Choć tu też mogą być problemy po stronie nadajnika.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

U mojej mamy w lumii jest 3G bez problemu. Też ma z Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

Na 90% to jest właśnie problem z obsługą 2G i 3G na jednym paśmie. Można spróbować zgłosić na bok - może coś poprzestawiają. A LTE u Ciebie nie ma?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Brak internetu przy zasięgu 3G

Mam taniego LG i 3G działa, dlatego problem z telefonem, albo z zasięgiem 3G (Brak U2100)  w danej lokalizacji, gdzie dostępne jest 3G na U900, które jest głównie do rozmów.