Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak LTE


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Brak LTE

Sprawdź jeszcze, czy wszystkie aktualizacje systemu masz pobrane. Ew. podłącz telefon do kompa, powinien być jakiś program obsługujący ten model. Np. w Sony jest możliwość naprawy oprogramowania po wykonaniu kopii zapasowej. I tutaj na razie kończą się moje pomysły...

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE


djsmoku napisał(-a):
Fabryka nic nie dała, macie jeszcze jakieś pomysły?

@djsmoku, poszperałem trochę po podstronach serwisowych i taki krok sam wykonywałem kilka dni temu. Mnie pomogło w telefonie z klawiaturą. Spróbuj i Ty: http://samnaprawiam.orange.pl

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 33
  • 5
  • 0

Brak LTE

fabryka pomogła chyba po paru godzinach i zmianie ustawień w "sieci komórkowe" na " Orange LTE" mam LTE, samo złapało dziękuję bardzo za pomoc! 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak LTE

@djsmoku, mamy tutaj taką złotą zasadę. Jeżeli jedna z odpowiedzi pomogła rozwiązać Twój problem, proszę, oznacz ją jako rozwiązanie, aby inni w podobnej sytuacji mogli ją w przyszłości szybko znaleźć 😉

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 33
  • 5
  • 0

Brak LTE

Już poprawiłem myślę, że temat zamknięty.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 33
  • 5
  • 0

Brak LTE

Po paru dniach ten sam problem. Dodam, że w sieci Play mam normalnie LTE. I jestem w tym samym miejscu gdzie wcześniej mailem pełny zasięg. Screenshot_2017-10-10-08-44-18-228_com.android.phone.png

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE

@djsmokuMoże jedna problem jest tutaj http://downdetector.pl/status/orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 33
  • 5
  • 0

Brak LTE

Wątpię, na drugim telefonu normalnie działa.

Anonim

Nie dotyczy

Brak LTE

@djsmokuTylko wcześniej napisałeś że to nie wina telefonu bo ma dwa tygodnie chyba że wina leży po stronie firmaware .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 33
  • 5
  • 0

Brak LTE

Ale proszę zauważyć to, że po restarcie do ustawień fabrycznych było przez parę dni dobrze.  Inne sieci normalnie działają.