Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bateria Samsung Ace 4


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bateria Samsung Ace 4

Witam mam spory problem, dzieje się tak od dłuższego czasu, po ładowaniu poszedłem spać i rano nie ma ponad 70% energii.. Wcześniej było to ok 30-50%, ale ostatnio jest tylko gorzej. Coraz wolniej mi się ładuje, mocno się nagrzewa. Myślicie, że zwykła wymiana baterii pomoże czy trzeba robić do tego hard reset telefonu? Bo już różne rady słyszałem na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

 

Screenshot_2016-12-18-10-02-25.png

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Bateria Samsung Ace 4

@tomi238 A ile masz ten telefon? I jak dbasz o baterie ? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bateria Samsung Ace 4

2 lata, wydaje mi się, że całkiem o nią dbam. Nie chodzą z ciągle włączonym wi-fi, gps itd, zamykam regularnie nieużywane aplikacje, nie zostawiam podpiętego telefonu długo do ładowarki i staram się go wyłączać czasem na noc jak nie potrzebuję budzika na następny dzień żeby telefon odpoczął

Anonim

Nie dotyczy

Bateria Samsung Ace 4

@tomi238 Wyglada ze padla bateria.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bateria Samsung Ace 4

Tak podejrzewałem, trudno, będę szukał chociaż nie będzie łatwo bo to nie jest model LTE tylko ten mniej popularny SM-G310A, więc nie jest tak łatwo znaleźć do niego baterię.. Ale i tak wielkie dzięki za odpowiedź 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Bateria Samsung Ace 4

A ja bym spróbował przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i ......jeszcze tak bym sprawdził żywotność baterii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bateria Samsung Ace 4

A pod wykresem nie masz informacji, które aplikacje zużywają baterię?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 11
  • 0

Bateria Samsung Ace 4

Sprawdź jakie aplikacje powodują spadek energii. Pod wykresem powinieneś mieć wszystko opisane. Istnieje prawdopodobieństwo, że telefon nie przechodzi w tryb Deep Sleep co powoduje spadek poziomu naładowania. Upewnij się czy nie wyszły jakieś aktualizacje systemu.

Częstym poroblemem jest drenaż baterii przez jądro systemu, które jest wybudzane przez jakąś aplikację. Częstym problemem była aplikacja do przeglądania plików Astro File Manager chyba się nazywała. Musisz popatrzeć jakie aplikację to powodują. 

 

Kiedy zaczęły się Twoje problemy z baterią? Stało sie to z dnia na dzień, czy trochę to trwało?