Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne naliczanie danych w spotify


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Błędne naliczanie danych w spotify

Mam wykupiony pakiet gigabajty za muzykę. Wczoraj zużyłem 9.5gb ściągając muzykę na tel przez spotify. W orange natomiast policzyli mi zużycie w spotify 2.4gb a resztę jako zużycie przez internet. Skutkuje to wyczerpaniem mojego pakietu i +20 zł do abonamentu. Czy ktoś ma pojęcie o co tutaj chodzi?

 

zużycie w apce Mój Orangezużycie w apce Mój Orange   zużycie na Androidziezużycie na Androidzie

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Błędne naliczanie danych w spotify

@Blazjuszczy kontaktowałeś się z BOK ? może spróbuj pogadać przez czat


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Błędne naliczanie danych w spotify

Tak próbowałem. Póki co, oprócz kolejnych 7 zł w plecy za połączenie z BOK(paranoja!), niczego mądrego się nie dowiedziałem.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Błędne naliczanie danych w spotify

http://www.orange.pl/binaries/services/kd/images/rozrywka/spotify/160926-Regulamin_Promocji_Pakiet%2... - wszystkie opcje robiłeś zgodnie z tym co jest w regulaminie (chociaż już promocja zakończona, ale nowszego nie ma)? Nie wszystko w aplikacji jest objęte tą usługą.

 

5. Pakiet obejmuje transfer danych w mobilnej sieci Orange na potrzeby korzystania z usługi (serwisu) Spotify za pomocą aplikacji mobilnej lub desktopowej w zakresie następujacych funkcjonalności: streaming muzyki z serwisu, pobieranie muzyki z serwisu do pamięci podręcznej urządzenia.

6. Pakiet nie obejmuje transferu pozostałych danych zwiazanego w szczególności z korzystaniem z nastepujacych funkcjonalności usługi: aktywacja dostępu do usłuigi (serwisu) za pośrednictwem wwwlub aplikacji, korzystanie z www.spotify.com, pobieranie i instalacja aplikacji Spotify, pobieranie elementów graficznych w aplikacji Spotify, korzystanie funkcjonalności związanych z udostępnianiem informacji ze Spotify w serwisach społecznościowych, komunikacja pomiędzy usługą (serwisem) a Google Analytics, Crashlytics i innych.

 

7. Pakiet nie obejmuje tranferu danych wykorzystywanego na potrzeby usługi Spotify w roamingu.

 

Jeżeli dalej uwarzasz, że powinno być to w ramach pakietu, to najlepiej będzie się zgłosić na maila bok@orange.pl W nim dołącz te screeny i nie zapomnij o podaniu Kodu Abonenckiego, jak korzystasz z abonamentu lub Kodu PUK, jeżeli korzystasz z numeru na kartę. To w ramach weryfikacji. Dopisz też datę, kiedy pobierałeś muzkę. Chodzi o to, czy pokrywa się z czasem, poboru zużycia w aplikacji.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Błędne naliczanie danych w spotify

Ściągnąłem muzykę do trybu offline, więc powinno być to bezpłatne. Pytanie. Skąd mam wziąć kod abonencki??

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Błędne naliczanie danych w spotify

http://www.orange.pl/kid,4000378141,id,4004339302,title,Co-to-jest-i-jak-korzystac-z-kodu-abonenckie... - tutaj masz więcej informacji. Jak masz starszą wersję Mój Orange, to po naciśnięciu "Zmień kod abonencki" będziesz mógł zmienić. 6 ostatnich cyfr kodu PUK też jest kodem abonenckim (tylko napisz w korespondencji, że podajesz 6 ostatnich cyfr kodu PUK, żeby ktoś się nie zastanawiał co podajesz). Sam kod PUK w nowej wersji Mój Orange na stronie www.orange.pl/moj-orange jest w zabezpieczeniach.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Błędne naliczanie danych w spotify

@Blazjusz ostatnio kod abonencki zmieniałem przez chat z doradcą, oczywiście w godzinach ich pracy .


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Błędne naliczanie danych w spotify

Taką odpowiedź dostałem z BOK.

Błędne naliczanie danych w spotify j.jpg


'Orange nie oferuje dedykowanego pakietu danych do serwisu spotify'. To skąd bierze się to:

large.png

Czyli od ponad roku płacę za usługę która nie istnieje?!?. Czu ktoś z Was ma pojęcie o co tutaj chodzi?

Anonim

Nie dotyczy

Błędne naliczanie danych w spotify

@Blazjusz, jeżeli nie chcesz go mieć, to wyłącz...chyba, że chcesz mieć. A jak masz w regulaminie?

I wtedy wyjaśnij sobie na czacie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Błędne naliczanie danych w spotify

Burebusek. Chyba ucieło część Twojej odpowiedzi. Tak czy siak filozofowanie 'mieć czy być' zostawmy na boku. Co ja chcę to tyle by usługa za którą płacę działała. Nic ponadto. Póki co to widzę że moje oczekiwania są ponad możliwości orange. Ps. Regulamin usługi czytałem, transfer i ściąganie muzyki w ramach spotify za free. To wg regulaminu. Bo wg orange usługi nie ma. Szkoda że widnieje co miesiąc na mojej fakturze.