Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

 LTE też nic, 3G nic, naprawdę sprawdziłem wszystkie mozliwe opcje, różne sieci.

Już nie ma pomysłów, może to coś na zasadzie jak miał raz mój kolega.

Ppodpinajac drukarke, wykorzystał wszystkie mozliwości, nowe drivery, cuda robił i nic, zapomniał o jednym szczególe, w drukarce też jest przycisk "power" :).

Tutaj też podejrzewam, że nie widzę czegoś oczywistego, tylko nie wiem czego.

Albo coś jest od strony Orange.

 

Dzięki za próbę pomocy, będę walczył dalej jak wyjadę za granicę.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?


jerzygeo napisał(-a):

 LTE też nic, 3G nic, naprawdę sprawdziłem wszystkie mozliwe opcje, różne sieci.

Już nie ma pomysłów, może to coś na zasadzie jak miał raz mój kolega.

Ppodpinajac drukarke, wykorzystał wszystkie mozliwości, nowe drivery, cuda robił i nic, zapomniał o jednym szczególe, w drukarce też jest przycisk "power" :).

Tutaj też podejrzewam, że nie widzę czegoś oczywistego, tylko nie wiem czego.

Albo coś jest od strony Orange.

 

Dzięki za próbę pomocy, będę walczył dalej jak wyjadę za granicę.

 


Czyli w PL masz net mobilny. Może warto skontaktować się z BOK, gdyż niejednokrotnie po przedłużeniu umowy abonentom wyłączał się komórkowy przesył danych. Może Ciebie dopadło to w roamingu.

 

Edit:

Pierwszy post teraz dopiero przeczytałem, myślałem, że to jakiś poradnik jest, tak ładnie napisane 🙂

Nie zaszkodzi jeszcze raz sprawdzić w BOK, może bardziej ogarnięty konsultant sę trafi...

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

Katani1:

Tak w PL wszystko hula, net bez problemu.

Jak piszesz uderzę do BOK w końcu trafie na kogoś kto przerabiał problem i wie co zrobić.

Stawiam, że coś się w systemie "przeklikało" przy przedłużaniu umowy, wczesniej ten sam tel., ten sa SIM i działało.

Pozdrowka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

Komunikat sugeruje, że coś z apnem nie tak.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

Przeczytałem na forum Apple, trzeba zamknąć wszystkie zakładki w przeglądarce i od razu zaczęło działać.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 1

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

Witam wszystkich,
Również dzisiaj wystąpił u mnie ten problem ( blad uwierzytelnienia PDP) mam iPhone 7 ale nie w tym problem. Dzwoniłem do BOK 3 razy , resetowałem kartę wył/wl telefon wpisywałem APN i nic. Na końcu wpadłem na pomysł i sprawdziłem w Mój Orange - Usługi i okazało się ze jest automatycznie załączona blokada co oznacza ze po przekroczeniu 240zl usługa automatycznie blokuje dostęp do internetu i nie ważne ze macie środki na koncie i tak nie macie neta. trzeba aktywować usługę „Nie chcę AntyBillszoka” Wystarczyło włączyć usługę odblokowującą za 0zl i po sprawie po 1min już wszystko śmigało.
Pozdrawiam

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Błąd uwierzytelniania PDP? Gdzie szukać przyczyny?

Dzięki wielkie @Ktosik, że podzieliłeś się z nami tą informacją :)... Z pewnością dla innych, którzy w przyszłości trafią na ten temat, będzie pomocna!

 

▬▬▬
Autora tematu zachęcam do "kultywowania" ;-)...

Pokaż szczegóły
takiego pięknego zwyczaju społecznościowego Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg