Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android PIE dla Samsung S9+


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Dziękuję, tak myślałem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

w szczecinie GALAXY, w nowej czesci jest sklep samsunga, w tym sklepie jest tez serwis, zrobia ci to za darmo w 15min, pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Haloooo Orange kiedy się obudzicie i będzie aktualizacja do androida Pie ? Śmiech na sali po 15 latach chyba czas na zmianę operatora. Emotikon: Wściekły


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Android PIE dla Samsung S9+

Od wersji OTA dla XEO (Polska, niebrandowany) minęło dopiero 9 dni. Żaden polski operator nie wypuścił jeszcze swojej wersji.
Zachęcam do udania się do serwisu Samsunga i wgrania wersji XEO (w telefonach objętych gwarancją robią to gratis) lub wgrania oprogramowania samodzielnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

@Morciak wersja XEO zaczęła się pojawiać na S9/S9+ pod koniec zeszłego roku... w styczniu swoje "9" zaktualizował PLAY i T-Mobile a na początku lutego Plus. Jaki widzisz więc tylko pomarańczowi traktują ciepłym moczem swoich klientów. 

Off-topic: nie każdy może udać się do serwisu u zaktualizować tam oprogramowanie. Z różnych względów. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Android PIE dla Samsung S9+

Ot i nawet ja czasem muszę dokładniej przetrząsnąć zasoby internetu - masz rację Android 9 pojawił się dla telefonów serii 9 w grudniu 🙂

Nie ma potrzeby udawania się do serwisu - można wgrać oprogramowanie samodzielnie via Odin bez utraty gwarancji.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Panowie a możecie podać link do jakiegoś artykułu/poradnika jak zdebrandować s9+? I czy wersja romu nie ma znaczenia? Szukamy tylko najnowszy android pie xeo?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

W salonie Samsunga w Szczecinie CH Galaxy zdebrandowali mi s9 i Note 9 w pół godzinki za darmo. Nawet nie musiałem tłumaczyć za dużo.  To jest salon z telefonami, tv i AGD Brand Store. W każdym większym mieście  jest chyba taki. Można też samemu odinem i są poradniki np. na forum android. Jak ktoś ma trochę wiedzy to sobie zrobi. Bezpieczniej w serwisie.

Anonim

Nie dotyczy

Android PIE dla Samsung S9+


@michul9napisał(-a)

Panowie a możecie podać link do jakiegoś artykułu/poradnika jak zdebrandować s9+? I czy wersja romu nie ma znaczenia? Szukamy tylko najnowszy android pie xeo?


W Google wpisz jak zdebrandować s9+ i filmik jest jak to zrobić, skąd pobrać oprogramowanie też tam jest, aktualizację robicie na własną odpowiedzialność, jak ktoś nie czuje się na siłach to lepiej w serwisie to zrobić.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Tak, ale flagowce, drogie telefony, w tym przypadku - Samsung Galaxy S9 Plus - 4000 zł.

Powinny być priorytetem, inni operatorzy już dawno zaktualizowali... !

 

Dzisiaj dostają: S8, S8+, Note 8 (z wolnego rynku), telefony rok starsze !!!

 

PS.

Domagam się aktualizacji natychmiast.

Zapłaciłem tyle samo, co w sklepie Samsunga i mam prawo do najnowszych aktualizacji. 

 

SKANDAL - podaję Orange do sądu, co to za dyskryminacja !

 

PS.2

Informujcie na przyszłość klientów, o takich praktykach i niedogodnościach. 

 

Żądam zadośćuczynienie.