Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Android PIE dla Samsung S9+

Anonim

Nie dotyczy

Android PIE dla Samsung S9+

@Piotr81 wgraj czysty soft bo jest dostępny, 6 minut roboty, jak będzie ten od Orange to wgrasz, ale obstawiam że Flagowce z oferty Orange szybko dostaną aktualizację, nie potrzeba nerwy szarpać, Pozdrawiam 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Dzisiaj na moim telefonie zauważyłem w aplikacji samsung members w ogłoszeniach że aktualizacja  jest planowana na marzec. Ogólnie dziwna sprawa bo na telefonie kolegi w tych samych ogłoszeniach aktualizacja była ma styczeń. Tylko że on ma xeo a ja orange. Myślicie że chodzi właśnie o aktualizację orange w tym marcu? Dodam że samsung s8 s8+ note8 też mają marzec.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Android PIE dla Samsung S9+

S8+ XEO dostał wczoraj. Podtrzymuję propozycję dokonania własnoręcznie debrandingu jeśli nie masz serwisu Samsunga pod ręką.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Czy wasze telefony tzn samsung galaxy s 9+ dostały juz aktualizacje do androida 9


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

To już jest nawet zabawne... właśnie pobiera mi się aktualizacja dla OREO... Poprawki zabezpieczeń z 1 lutego 2019 r. Aktualizacji do PIE nie widać... Never Again Orange

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

U mnie to samo. Aktualizacja zabezpieczeń jest ale androida niestety nie ma ;(


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

To są jakieś jaja, aktualizacja jakiś śmiesznych poprawek A nowego Androida nie ma 

Anonim

Nie dotyczy

Android PIE dla Samsung S9+

@Bodzio1986 jak poprawki to zabezpieczeń, śmiesznych rzeczy nikt nie wysyła jako aktualizacje, macie aktualne zabezpieczenia Androida to możecie poczekać na nową edycję (9), będzie niebawem, nie potrzebnie nakręcacie temat.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Witam,

 

S8+ XEO - wczoraj.

S8+ T-mobile - dzisiaj.

S9+ XEO - w połowie, grudnia 2018 r.

S9+ Orange - do dzisiaj, nie ma... (28.02.2019 r.) . 

 

Może w marcu - co za partacze i dzbany !!!

Już nigdy w Orange, nie kupię telefonu !

 

T-mobile, nr.1 - 13 lat byłem z nimi, dwa numery tel.

Dwa lata temu, jeden numer powrócił, czas na drugi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Miałem ten sam problem co Wy. Też samsung s9+ z orange. Postanowiłem zdebrandować i wgrać XEO. Całość zajeła mi jakieś 7min. Dodam że nigdy wcześniej tego nie robiłem. Każdy sobie z tym poradzi.