Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 26
  • 0

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

Witam ile się czeka na aktywację karty SIM Orange internet 4GLTE ? Minęły już 24 godziny a ja mam dalej brak uslugi

 

 

 

___________________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@Mateuszkaczmarc  w Twoim drugim temacie, dotyczącym aktywacji Internetu zawarłem między innymi  informacje, że nikt z użytkowników nie ma wglądu w dane klienta. To jest forum samopomocowe, wypowiadają się najczęściej klienci Orange. Z pracowników Orange, poza Zespołem - który administruje, moderuje forum, jest kilkoro - z oznaczenie "pracuję w Orange", ale nie są tu oni w ramach obowiązków zawodowych, nie rozwiążą publicznie takiego czy innego problemu bez wglądu do konta klienta. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@Mateuszkaczmarc jeżeli po 24 godzinach karta nie została aktywowana, coś źle musiało być wprowadzone do systemu lub nie przrtworzyły się dane. Stara karta powinna być dalej aktywna. Najlepiej skontaktować się na infolinii, napisać na czacie jaka jest przyczyna braku aktywacji karty SIM. Konsultant wyjaśni sprawę ewentualnie przyjmie zgłoszenie na ponowienie aktywacji lub będzie trzeba ponownie powtórzyć wymianę karty SIM.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@ketrasaArtur  nie miałbym pewności, że to była wymiana. Może nowa karta... Jeśli nabyta w salonie powinna być od razu aktywna... Więc albo kwestie techniczne - potrzeba sprawdzić w innym urządzeniu czy działa, albo po prostu pech i karta ma wadę... chyba, że slot w telefonie nie działa. Może zamiana kart w dualu? Błędu we włożeniu karty nie zakładam.

 

Update. w tym wcześniejszym temacie zalinkowałem stronę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@Misiek62 jeżeli to ta sama sprawa w dwóch tematach, to faktycznie brak kilkubdanych. Czy to jest wymiana, czy aktywacja, ale z poprzedniego tematu wynika, że aktywacja, tylko dopiero teraz przeczytałem i oczywiście umowa podpisana w salonie, czy online.

Jeżeli w salonie, to po kilku minutach powinna nastąpić aktywacja karty SIM.

@Mateuszkaczmarc powinien sprawdzić na innym urządzeniu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

Moim zdaniem ta sama, bo w obu jest mowa o "4gLTE"

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@Mateuszkaczmarc  jeżeli chodzi o nową kartę ktoś mógł błędnie zaznaczyć aktywację po upływie 14 dni (co też jest do odkręcenia). Gdzie włożyłaś kartę? Do routera? Telefonu? Wyszukuje sie

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

Tak dla jasności w temacie i ogólnie.

Jeśli kartę sim kurier przywozi, to czasem kilka dni zejdzie do aktywacji, załatwianie tego w salonie, powinno w tym samym dniu > aktywować sim kartę, nie tak jak się pisze > od razu 😉

 

@Mateuszkaczmarc  nic prawie nie napisałeś w temacie, zgadywać mamy, jaki masz problem?

Kontakt z BOK Orange, poprzez czat czy telefon, problem rozwiążą od ręki!

Tu na forum tylko doradzamy, ale obsługa Orange tu nie bywa, więc polecam kontakt z Orange 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

Że sposobów domowych pozostaje wylaczac i włączać urządzenie w którym jest karta. Jeśli nadal nie będzie efektów to pozostaje kontakt bezpośrednio z operatorem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktywacja sim - ile się na nią czeka?

@Mateuszkaczmarc  aktywowała się karta, czy nie?

Robiłeś coś?