Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Dzięki. Zastanawiał mnie ten brak suwaka, ale skoro menu serwisowe pokazuje włączone VoLTE, to mi to wystarczy. Na Pixelu 7 też jest taka informacja.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Brak suwaka?

1000006687.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 1

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Czy nadal działa Wifi Calling na Pixelach?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

1000010444.png

1000010445.png

  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 23
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Pixel 7a, Orange Flex, voLTE nie działa, brak suwaka, Shizuku nie pomaga.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

User issue xD


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 23
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Podpowiesz co robię źle? Brak suwaka voLTE, nie zapina się też podczas rozmów. Po zainstalowaniu Shizuku voLTE jest ustawione, w Pixel IMS voLTE brak dostępu.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1470
  • 13

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Napisz bezpośrednio do supportu technicznego Orange - być może jest coś "na łączach" 😉 a z mojego doświadczenia napiszę, że są tam osoby zaangażowane we wsparcie i rozwiązanie problemów.

Mam Pixela 7 Pro - u mnie nie ma w Orange przełącznika do VoLTE - działa domyślnie. Jest przełącznik do VoWiFi (nie korzystam, jest wyłączone). 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 23
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Odpowiedź od Orange:

 

"Niestety, ten model nie jest na liście urządzeń obsługujących VoLTE w Orange.

W tej sytuacji niestety aktywacja usługi nie jest możliwa. Przykro mi.

 

Otrzymaliśmy informację, że telefony spoza listy terminali wspierających VoLTE w Orange mogą mieć systemowo wyłączane usługi VoLTE i Wi-Fi Calling, gdyż połączenia z aparatów niecertyfikowanych mogą mieć negatywny wpływ na działanie usługi dla innych użytkowników sieci."


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 133
  • 0

5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8

Heh, na tej liście to nie ma wielu telefonów na których to wszystko do dawna działa. Orange aktualizuje ją bardzo powoli i w sposób niepełny.

Np. na byłym telefonie żony (OnePlus 9) VoLTE i VoWiFi działały przynajmniej od dwóch lat a ten telefon nigdy nie został umieszczony na tej oficjalnej liście. Po koniec zeszłego roku dałem jej swojego S22+ i teraz to wszystko działa jawnie 🙂

 

Na Pixelach 8-kach VoLTE działało w Orange od samego początku a VoWiFi zostało oficjalnie włączone od grudniowej aktualizacji Androida (oczywiście wcześniej można było włączyć WoWiFi przez Shizuku/PixelIMS).

Nie wiem jak to wygląda dokładnie z 7-kami.