Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

wifi calling dla sms-ów

Mam dobrą informacje dla użytkowników iPhone'a. W aktualizacji do iOS 15.2 pojawiła się możliwość wysyłania SMS'ów przez Wi-Fi Calling. Testowałem i działa bez problemu 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 9
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Wiadomo to już od 2 tygodni 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wifi calling dla sms-ów

Postanowiłem sprawdzić jak działa wysyłanie SMS-ów przez WiFi Calling. Lista telefonów jest znacznie powiększona, natomiast niestety mój telefon znajduje się tylko na liście wykonywania połączeń. Połączenia przez WiFi Calling odbierane i wykonywane działają bez problemów. SMS-y niestety nie docierają. Sprawdziłem również konkurencję. U fioletowego nie ma najmniejszego problemu z dzwonieniem jak i wysyłaniem SMS-ów przez WiFi Calling. Testy u obu operatorów przeprowadzone na tym samym telefonie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wifi calling dla sms-ów

Jest już zrealizowany pomysł dla SMS-y po WiFi Calling:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Wdro%C5%BCenie-obs%C5%82ugi-SMS%C3%B3w-w-us%C5%82udze-WiFi-Ca...

Szkoda, że jest mocno ograniczona lista obsługujących telefonów.

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@ketrasaArturZauważyłem ostatnio, że są Xiaomi i to nie najdroższe. Coś zaczyna się dziać w końcu. Szkoda, że tak póżno. edit: dziś już tej tabelki nie ma 😞 usunęli? nawet mam listę w pdf. Był odnośnik.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wifi calling dla sms-ów

@Anonim widocznie były próby, ale coś nie poszło jak trzeba, dla tego zostały usunięte z listy. Dobrze, że jest rozszerzana, szkoda, że tak długo trwa.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

wifi calling dla sms-ów

Szkoda że pomysł w pełni został zrealizowany tylko w ofercie w abonamentowej.

Klientom Flex-a nie udostępniono usługi.

Klienci ofert pre-paid nie mogą korzystać z SMSów przez WiFi za granica (i w ogóle z WiFi Calling).

 

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@Duke oferty muszą czymś się różnić, bo by nikt abonamentu nie chciał 😉

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@AnonimPodstawowe usługi jak Volte/VoWifi powinny być udostępnione wszystkim. Nie ważne co wybierze. Tak jest u konkurencji. Stare telefony, nowsze nie ma znaczenia. Działa wszystko.

Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

Vowifi to nie standardowa usługa, ż

ze wsparciem SMS tym bardziej, więc w abonamencie jest, by klientów przyciągnąć, konkurencja wcale nie ma lepiej, raczej wcale nie ma, kilka kart SIM mam, więc ciemny użytkownik nie jestem, wirtualne to już nawet z VoLTE czasem problem mają, oby po wyłączeniu 3G było lepiej, bo rozmowy będą inaczej po 2G prowadzone.