Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Sprawdziłem przed chwilą. Iphone w trybie samolot + wifi calling - błąd wysyłania wiadomości ... coś im chyba jednak nie wyszło.

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

wifi calling dla sms-ów

dokładnie l, u mnie 12 pro to samo. A masz iPhone’a kupionego z wolnego rynku czy z Orange?

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Jutro Prima Aprilis pewnie wtedy zadziała🤣

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

wifi calling dla sms-ów

@escapersmam 12 pro z wolnego rynku ale chyba iphone nie może zostać zbrandowany - no chyba, że eksperci flex potrafią 😉

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 97
  • 0

wifi calling dla sms-ów

@Tomek_79 no nie może być, Apple nie pozwala, ale niestety szpeci z Orange flex twierdzą i tak że musi być iPhone od nich to wtedy bezproblemowo wszystko działa.. już na supporcie nawet z nimi nie gadam, bo zamiast pomóc to klepią regułki, że nie gwarantują działania usług dla sprzętu kupionego poza Orange... ciekawe po co w ogóle sprzedają te usługi skoro tylko działają na sprzętach od nich 🙂

________________
* Wpis przeniesiony z  SMS w WiFi calling. Ze względu na to samą zagadnienie scalono tematy  – moderator Kinga
 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

wifi calling dla sms-ów

S10+ po aktualizacjach kwietniowych - nadal brak sms po wifi


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 866
  • 3

wifi calling dla sms-ów

@krzys  aktualizacji kwietniowych nie ma ani dla oprogramowania Orange ani XEO czy open market przeznaczonego na polskę, a na innych wcale nie musi być wsparcia

 

https://doc.samsungmobile.com/sm-g975f/xeo/doc.html - xeo

https://doc.samsungmobile.com/sm-g975f/opv/doc.html - orange

 

S10+ oprogramowanie Orange

Numer kompilacji : G975FXXU9FUBD
Oczywiście dalej nie działa

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 866
  • 3

wifi calling dla sms-ów

Chciałbym zwrócić uwagę że Regulamin mówi:

11 c. Korzystanie z funkcjonalności opisanej w pkt 11 nie jest możliwe w przypadku gdy Abonent posiada usługi wykluczające się z SMS w WiFi Calling. Aktualna lista usług wykluczających się z SMS w WiFi Calling znajduje się na stronie www.orange.pl/wificalling (lista może ulec zmianie, możliwe jest także znoszenie wykluczeń).

 

a na wskazanej stronie:

"

Wkrótce przedstawimy listę telefonów wspierających SMS w WiFi Calling"

 

czyli nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobisz? Mogą umieścić tam choćby jeden telefon. Żenada. #siecnr1


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

wifi calling dla sms-ów

@gk2a6Ja mam XEO najnowszy soft to G975FXXU9FUCD z poprawkami z kwietnia, wczoraj sie pobralo na tel


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Dokładnie, robią co chcą, regulamin wrzucili miesiąc temu a w dniu kiedy usługa powinna działać dodali sobie że nie wiedzą jeszcze z jakimi telefonami. Porażka, reklamacji nie uwzględniają bo przecież mojego telefonu nie ma na liście smsowej, która nie istnieje.