Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Popieram  jeżeli Orange nic nie  zrobi z SMS WIFI CALLING to trzeba będzie zrezygnować i poszukać operatora gdzie  usługi działają poprawnie.Bez SMS  nie da się  korzystać  z banku. Proszę o konkretną odpowiedź odpowiedzialną osobę w Orange


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Popieram!! 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

wifi calling dla sms-ów

@Tadeusz080755 to nie jest trudne - dwóch innych oferuje to od samego początku istnienia u nich takiej usługi jak VoWiFi.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Orange ładnie zakręciło z tym wifi callingiem. Mieli to rozwijać a jak widać bardziej zwijają... Ja specjalnie dla tej funkcji przeszedłem od innego operatora ze względów na bardzo słaby zasięg w mojej miejscowości.

Niedawno zrezygnowali z natywnej aplikacji i na dzień dzisiejszy zostałem z jeszcze gorszym zasięgiem i brakiem możliwości używania funkcji wifi calling...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Jeszcze brak apki można rozumieć, ale czekanie tyle czasu na coś takiego jak podstawowa usługa, którą są SMS-y no to trochę przykre...
Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@benny_b  na upartego w aplikacje Mój Orange, można by wrzucić  sms i rozmowy vs wi-fi, ale to już Pomysł trzeba zrobić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wifi calling dla sms-ów

To nie jest zgodne z polityką Google. Można jedynie dla iOS.
Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów

@Piotrekk85  polityka Google jest bardzo zagmatwana, sms poprzez wi-fi jednak Orange powinno udostępniać, klient czasem ma marny sygnał i ani zadzwonić, ani sms wysłać, potem są odpływy klientów, mi to akurat nie potrzebne, bo mam wszędzie zasięg na max, ale nie wszyscy tak fajnie mają.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

wifi calling dla sms-ów

@Piotrekk85  co ty wygadujesz? Podaj zrodlo ale nie siej paniki. Ciekawe ze inni operatorzy maja smsy po wifi calling


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

wifi calling dla sms-ów

Głupi pomysł. Zaprzeczy idei wifi calling czyli obslugi natywnej. Biznesowo tez glupi.