Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Ja już pisałem o tym w S8,

włączony tryb samolotowy i MMS da się wysłać (odebrać MMS,SMS i wysłać SMS się nie da)

w zasadzie nie muszę mieć trybu samolotowego włączonego bo nie mam zasięgu żadnej sieci (ale bateria pada po godzinie) też sprawdzałem i MMS wychodzi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

wifi calling dla sms-ów

@Piotrekk85 to chyba nie muszę dawać potwierdzenia skoro ktoś mnie poparł 😄 Odpaliłem wczoraj tryb samolotowy, włączyłem wifi, uruchomiałem VoWiFi i próbowałem używać usługi - działało tylko wysyłanie MMS.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

wifi calling dla sms-ów

I mms dotarl do adresata przed włączeniem zasięgu komórkowego?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Dokładnie tak MMSy po wifi calling w trybie samolotowym wychodzą i dochodzą do odbiorcy,  opcja ta działa od samego początku . 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

wifi calling dla sms-ów

Tak mnie zaintrygowała rozmowa o tych wychodzących MMSach i... faktycznie MMS wychodzi po WiFi i to w iPhonie, dokładniej SE. Czy "wchodzi", nie mam jak sprawdzić.

 

SMSy dalej jak nie było tak nie ma. Bywa to już mocno irytujące. Ogarnijcie to wreszcie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

wifi calling dla sms-ów

Ostatnio minęły 2 lata od uruchomienia WiFi Calling w Orange, a sms jak nie było tak nie ma. 😕
Anonim

Nie dotyczy

wifi calling dla sms-ów


@p2225napisał(-a)
Ostatnio minęły 2 lata od uruchomienia WiFi Calling w Orange, a sms jak nie było tak nie ma. 😕

Poczekaj jeszcze 2 lata i będą, jak e-sim będzie w telefonach to usługi przebudują Operatorzy 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

wifi calling dla sms-ów

My tu na smsy po wifi czekamy od 2 lat a tymczasem: "Z dn. 09.03.2019 r. aplikacja WiFi Calling nie będzie rozwijana oraz udostępniana w sklepie Google Play. Dotychczasowi użytkownicy aplikacji, będą mogli z niej korzystać do 20.02.2020 r."


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

wifi calling dla sms-ów

czy to oznacza potencjalny koniec wsparcia wifi calling dla ios również?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

wifi calling dla sms-ów

Nie, przynajmniej na razie.