Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wifi calling dla sms-ów


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Co do MMSów w Orange to wychodzić wychodzą ale nie powiem jak z opłatami bo mam wszytko w pakiecie, też czekam na SMSy , chodzi głównie o potwierdzanie transakcji w bankach, na szczęście banki zaczynają potwierdzać transakcje przez aplikacje mobilne.

Mamy nowy rok więc miejmy nadzieję  że w 2019 się uda.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Skoro kolejne dwa modele obsługują VoWiFi w Orange to pytam... Kiedy SMSy dzięki tej technologii? Trochę takie wybrakowane to, a jednak coraz więcej słuchawek posiada takie udogodnienie i wypadałoby zaoferować w końcu w pełni funkcjonującą usługę.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

wifi calling dla sms-ów

A może zapytaj się Wojtka na fb lub twitterze?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

wifi calling dla sms-ów

@Piotrekk85, niestety brak odpowiedzi. Brak Visual Voicemail mogę jakoś przeżyć. Ale SMS i MMS w WiFi Calling by się bardzo przydało. Jest szansa że do czerwca coś ruszy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

wifi calling dla sms-ów

Info ma być po premierze, więc ja nic nie wiem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 12
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Ale rozumiem, że "prace trwają" i są "bardzo zaawansowane"? W sensie "kiedyś będzie"? 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Witam!

 

Mam pewnie głupie trywialne pytanie. Rozumiem że SMSy nie są uruchomione do końca jak trzeba.

Chciałbym korzystać z VoLTE i WiFi calling ale SMSy (głównie przychodzące) są mi potrzebne. Po prostu dostaję przez nie informacje i nie mogę tego zamienić na fb, insta i inne tego typu badziewia. Muszą być SMSy.

 

Czy przy powyższych technologiach SMSy PRZYCHODZĄ, choćby przez 3G (telefon się sam przełączy?)? Czy w ogóle nie dochodzą, przepadają itp?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

wifi calling dla sms-ów

Jezeli masz jakiekolwiek polaczenie poza wifi, to SMSy beda normalnie przychodzic. Problem jest tylko, gdy nie masz zasiegu gsm w zadnej technologii, a samo WiFi calling. Gdy uzywasz WiFi calling, ale dodatkowo masz zasieg zwyklej sieci, problemu nie ma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

wifi calling dla sms-ów

To jest paradoks. MMS-y jako wychodzące działają w najlepsze na S9 (XEO), ale już nie zostaną odebrane. SMS-y w żadną stronę nie działają. Why, tell me WHY?! 😉 Jedna z podstawowych usług w 2019 roku, działająca ze wszystkich sieciach mających VoWiFi a tu nie trybi. Jakim cudem?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

wifi calling dla sms-ów

Masz jakiś dowód że mms jest wysłany po wifi? To brzmi ciekawie.