Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szybkość interentu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

szybkość interentu

czemu Orange w ramach grupy N! nic nie czyni od trzech miesięcy by przywrócić szybkość połączenia w lte do jakieś normy wl2100/ L2600 250 metrów od BTSa jest na Prusa 43 9Mbps całą dobę nawet na smartfonach strony ledwo się ładują , co z tym fantem? to jest szybkość maksymalna!!!

Nie da się zwiększyć światłowodu o 100% skoro ten ruch jest 7dni w tygodniu/24h na wszystkich pasmach.

Może postawcie w okolicy coś nowego ?

Powstało  w tym rejonie 5 blokowisk a nadajnik te same od 7lat i szybkości coraz nędzniejsze , emeryci za moment przestaną kupować usługi a młodzi nie kupią takiej lipy.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

szybkość interentu

Jaka miejscowość?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

szybkość interentu

@aro1410 9 Mbit/s to nie jest źle jak na smartfona. 

FB, Spotify, nawet YouTube powinien przyzwoicie chodzić.

Jeżeli przy takiej prędkości masz problem z ładowaniem się podstawowych stron internetowych, to proponuję zweryfikować telefon.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

szybkość interentu

Pruszków Prusa 43 na modemie Huawei 3372 wczoraj na L2100/L2600 720Kbps a u mojej żony co pisałem o smartfonie strony się nie wczytywały -skorzystaliśmy z Playa działał, a orange leży, szybkość na smarfonie owe 9Mbps co pisałem powyżej, to MAKSYMALNA SZYBKOŚĆ DOWNLOAD po 23 godzinie bo tak to oscyluje w granicach 720kbps do 2.9Mbps od pon. do soboty 6:00~23:00 dział techniczny radzi korzystać w wifi calling 180 metrów od BTSa by dzwonić , konkurencji internet działa ok Orange od 3 miesięcy zdycha, wykorzystam 1GB i numer idzie gdzie indziej...

dla Pruszkowa zakup Orange to POMYŁKA zero inwestycji i szybkości jak neostrada w 2008roku!

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

szybkość interentu

Od kiedy ten modem obsługuje dwa pasma LTE? nie przełączyło Cię na 3G?

 

Najlepiej narzekać na dosyć stary model kategorii 4, a podejrzewam że smarfon kilka kategorii wyżej. Tak samo antena usb w tym modemie jest słaba, słabsza niż w większości smartfonów. Proponowałbym przełożyć sim z modemu do smartfonu i tam porównać prędkość.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

szybkość interentu

tłumacze jak" krowie na rowie"

to jest Huawei 3372 hilink i jest taka opcja, naprawdę! , że mogę wybrać pasmo które pokazuje szczątki szybkości  bo też tak, są inne pasma w tym modemie, które też mogę wybrać ale tam jest mniej niż 720kbps! te pasma to L800 i L1800 to prawie zawsze  zapchane!


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

szybkość interentu

mam zewnętrzną 14dB, coś jeszcze "mądrego?"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

szybkość interentu

Wpis wyżej napisałeś o modelu 3372. Zdecyduj się. Model 3370 też nie wspiera agregacji pasm.
Owszem możesz wybrać sobie pasmo, ale nie korzystasz z dwóch pasm jednocześnie. Przez co takie prędkości uzyskujesz. Przetestuj przekładając sim z modemu do smartfonu.