Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

słaby zasięg

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

słaby zasięg

Witam mam pytanie czy idzie jakoś zgłosić słaby zasięg .W danej miejscowości .?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

słaby zasięg

Nie wiem do końca o jaką dzierżawę chodzi.

Można dzierżawić maszt nadajnika, gdzie drugi operator montuje swoje systemy antenowe, to już jest kwestia dogadania się z właścicielem masztu.

Można też dzierżawić zasoby sieci w ramach roamingu wewnętrznego. Tą opcje wykorzystuje obecnie PLAY.

Ze wspólnej infrastruktury korzysta obecnie Orange i T-Mobiel, którzy utworzyli spółkę NetWorks.

Wszystko zależy od tego, jak operatorzy się dogadują między sobą.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

słaby zasięg

@kolor  dzwonisz do Biura Obsługi, tam podajesz lokalizację, dodatkowo Operator sprawdzi z jakiego nadajnika korzystasz, jak jest awaria to naprawią.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

słaby zasięg

No awarii nie ma bo nie ma zasięgu .2g to jest jedna kreska a 3g to w ogóle nie ma nic.Biała dziura .

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

słaby zasięg

Zostaje tylko zgłoszenie do BOK: nr 510 100 100 i oczekiwanie, że może kiedyś operator postawi nadajnik poprawiając w ten sposób zasięg. Korzystanie z jakichkolwiek wzmacniaczy celem poprawienia zasięgu jest zabronione i karalne. Kiedyś były usługi typu Extra Sygnał. Obecnie chyba już też nie są dostępne.

 

EDIT

Polecam jeszcze mapkę do sprawdzenia najbliższej lokalizacji nadajników komórkowych:

http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=gsm%2Cumts%2Ccdma%2Clte&bands=900%2...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

słaby zasięg

Ja rozumie a czy nie może Orange dzierżawić np.Anteny z Plusem lub ostatnio tam postawiono antenę z Play.

 

http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=50.566462%2C20.33885...

 

Opatkowice Drewniane .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

słaby zasięg

Nie wiem do końca o jaką dzierżawę chodzi.

Można dzierżawić maszt nadajnika, gdzie drugi operator montuje swoje systemy antenowe, to już jest kwestia dogadania się z właścicielem masztu.

Można też dzierżawić zasoby sieci w ramach roamingu wewnętrznego. Tą opcje wykorzystuje obecnie PLAY.

Ze wspólnej infrastruktury korzysta obecnie Orange i T-Mobiel, którzy utworzyli spółkę NetWorks.

Wszystko zależy od tego, jak operatorzy się dogadują między sobą.