Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozbudowa


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

rozbudowa

Witam. Ostatnio zauwazylem u siebie na słupach TP Swiatłowody od Orange, sieć światłowodowa buduje u mnie Grupa Nexera, w ich planach nie ma tej miejscowosci. A Orange rozbuduwuje siec poprzez stare słupy TP. Coś wiecej na ten temat? Miejscowosc Nowy Dwór, gm Dąbrowa Chełmińska

 

____________

* Temat został przeniesiony z kategorii Szukam oferty - Moderator Wiktor

4 ODPOW. 4

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

rozbudowa

Wejdź na stronę nexery i w zakładkach poszukaj pliki inwestycyjne oraz czy Twoja miejscowość jest objęta A co najważniejsze czy Twój nr budynku jest ujęty w planach


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

rozbudowa

Orange to nie Nexera, Nexera to nie Orange. To dwie niezależne firmy, nie powiązane ani właścicielsko, ani kapitałowo.

Twoja miejscowość Nowy Dwór nie została ujęta w POPC. Jedynie sąsiednie miejscowości Boluminek, Dąbrowa Chełmińska, Otowice, Wałdowo Królewskie - i też nie wszystkie adresy.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ale raczej szansa na światło od Orange lub Nexery w tym roku jest zerowa. Z uwagi na to, że Orange nie kładzie kabli gdzie w pobliżu jest Nexera- uderzyłbym do Nexery. Ale ona planuje inwestycje komercyjne po rozliczeniu projektów POPC.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

rozbudowa

no wlasnie wiem, że jej tam nie ma. A swiatłowody na slupach są, oraz na slupach są nowe skrzynki z logiem Orange.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

rozbudowa

Witam, własnie na stronie orange pojawiły się oferty z tej miejscowosci co pisałem, jest światło, w planach popc nic nie było.