Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

podlaczenie usług - technicy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

podlaczenie usług - technicy

cześć, 

 

przychodzę z pytaniem, bo się lekka drama zaczyna robić. Byli dziś u mnie technicy w celu podłączenia usług (do bloku jest dociągnięty światłowód). Panowie technicy stwierdzili że potrzebują dostępu do hali garażowej (do której dostęp ma 5 osób z 25 mieszkań i bronią hali niczym Cerbery;)), mimo że skrzynka z rozdzielnia jest ogólnodostępna na -1 (obok hali garażowej). Fakt, że nie dopytyłam po co ten dostęp, ale zakładam że skrzynkę widzieli gdzie jest. Czy faktycznie Panowie technicy mogą potrzebować dostępu jeszcze gdzieś indziej niż do skrzynki i mieszkania (nie wiem czy ktoś w bloku korzysta z orange)?

 

_______

* Temat przeniesiony z Internet domowy - Bartłomiej

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2071
  • 5730
  • 192

podlaczenie usług - technicy

Trzeba było dopytywać jak byli technicy, może trzeba przez tą halę kabel przeciągnąć. Trudno tu coś powiedzieć dlaczego.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13724
  • 56438
  • 666

podlaczenie usług - technicy

@musumuss  tak, mogą potrzebować w zależności jak zbudowana jest infrastruktura instalacji w budynku.

Czasem są skrzynki pośrednie, w których muszą pospawać instalacje do lokalu, a czasem wręcz ja pociągnąć o tej skrzynki ogólnodostępnej do pionu i dalej do lokalu.

Technicy przeważnie się orientują w topografii budynku i trasach kablowych dla instalacji, więc ja bym im uwierzył...