Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stężyca - na jakim etapie jest budowa masztu?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Stężyca - na jakim etapie jest budowa masztu?

Ile trwa postawienie masztu mimo że na stację bazowe jest tak napisane nikt chyba nie protestuje jak się dowiedzieć  w jakim to jest etapie ? 


Screenshot_2024-08-14-00-22-47-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

 

 

_____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "O społeczności" - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10698
  • 94

Stężyca - na jakim etapie jest budowa masztu?

Cześć @HappyRR1 

Znalazłem na stronie biura prasowego Orange artykuł na temat stacji bazowej. Pisze w nim, że

Budowa stacji bazowej trwa w Polsce co najmniej półtora roku i to w idealnych warunkach. Choć mamy też taką „rekordzistkę”, której budowa trwa już ósmy rok i nadal końca nie widać. A wszystko przez dramatycznie przedłużające się procedury i formalności.
Więcej informacji znajdziesz w tym artykule Stacja bazowa potrzebna od zaraz! https://biuroprasowe.orange.pl/blog/stacja-bazowa-potrzebna-od-zaraz/
@HappyRR1czy próbowałeś w tej sprawie kontaktować się z doradcą na Orange czacie lub na infolinii Orange *100 lub 510 100 100? Może uzyskasz tam więcej informacji na jakim etapie jest budowa masztu
Pozdrawiam 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55399
  • 749

Stężyca - na jakim etapie jest budowa masztu?

@HappyRR1 około dwóch lat potrzeba od decyzji o postawieniu nowego nadajnika. Operator nie chwali się etapami budowy, więc trudno jakiekolwiek informacje uzyskać. Czasami zdarzy się porozmawiać z instalatorami na miejscu, ale to najczęściej podwykonawcy, więc mają tylko informacje dotyczące swojego wykonania prac dla operatora. Na około pół roku przed uruchomieniem może być informacja na infolinii.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13729
  • 56471
  • 666

Stężyca - na jakim etapie jest budowa masztu?

@HappyRR1 Z tego co udało mi się wyniuchać, to ta stacja pracuje...Zweryfikuj na NetMonsterze będąc w jej zasięgu..Daj info co i jak sprawdziłeś.