Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

@Pathfinder Mój ostatni kontakt był wczoraj z konsultatnem "zwkłym", poprosił, a raczej miła koleżanka poprosiła, żebym zrestartował telefon, bo ona będzie restarować usługę. To oczywiście nie pomogło, więc miła pani skierowała mój opis usterki do działu technicznego. W ciągu godziny od tego momentu dostałem potwierdzenie sms z numerem zgłoszenia. Po dokładnie 24h było już po sprawie - też dostałem sms z potwierdzeniem rozpatrzenia zgłoszenia. Po tym smsie wchodzę w opcje telefonu i kręcącego kółka przy LTE nie ma, a wifi calling uruchamia się pozostając "Wł".

 

Pozdrawiam konsultantkę Dorotę 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

OK, dzięki. Czekam do 12 bo do tego terminu ma działać. Jak nie zadziała to będę dzwonić.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 0

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

W sumie, to bym sugerował, przynajmniej przez czat, zapytac czy dane zgłoszenie jest w trakcie rozpartywania czy zamknięte.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

W Mój Orange jest status W toku.

 

 

EDIT

Sprawa jest w toku. Na czasie Pani Anna nie była w stanie włącznić WiFi Callingu, nadal błąd.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

To może coś jest nie tak z Wi-Fi w telefonie? Internet działa na iPhone SE ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

@Ron, wszystko działa prawidłowo. Na infolinii stwierdzili jasno, że to wina po stronie Orange. Opisałem to w tym długim poście.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

@Pathfinder, coś muszą powiedzieć. Jeśli naprawdę po stronie Orange, to sobie poradzą tylko nie wiemy kiedy Emotikon: Szczęśliwy Usługi stosunkowo nowe, pewnie w perspektywie czasu zostaną ulepszone, ale sieci nie zastąpią.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

Zdaje sobie sprawę dlatego czekam. Najzabawniejsze jest to, że specjalnie przedłużyłem umowę z SE, aby działał mi VoWiFi bo w bodynku nie mam praktycznie wogóle sygnału sieci komórkowej, szczególnie latem. No i VoLTE działa (fajnie), ale bardziej potrzebne VoWiFi nie.Emotikon: Smutny


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

iPhone SE - VoLTE działa a WiFi Calling nie

A to zmienia postać rzeczyEmotikon: Szczęśliwy w takim wypadku VoWiFi musi działać... Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6