Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

Dzień dobry,

korzystam z iphone 6s soft 11.0.2 w orange. Czy możecie pomóc mi Państwo włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”? Po włączeniu usługi na telefonie pojawia się komunikat „aby pozwolić na rozmowę przez Wi-Fi na tym koncie, skontaktuj się z Orange” i niestety nie potrafię włączyć usługi. Po kontakcie z *600 ustaliłem, że usługa na koncie jest aktywna i Orange nie jest w stanie nic więcej w tym temacie pomóc 😞 Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam. Marcin.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

@Salon_Obrączek To naprawdę dziwne, nie ma takiego lewara, żeby usługa nie chciała się włączyć i nie było wiadomo, dlaczego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@Salon_ObrączekZobacz czy u ciebie też tak zadziała jak tutaj


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Dzień dobry,

rozumiem, że chodzi o wyłączenie pola "dane sieci komórkowej" w sieć komórkowa przy jednoczesnym podłączeniu do sieci Wi-Fi? Jeśli tak, to niestety w moim przypadku dalej przy próbie włączenia "rozmowy przez wi-fi" pojawia się komunikat o potrzebie kontaktu z Orange. Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem i próbę pomocy.

Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@Salon_ObrączekMoże wyłączenie/włączenie telefonu coś pomoże.  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Niestety wyłączenie i włączenie telefonu także nie pomaga 😞 W załączeniu przesyłam zrzut z ekranu. Pozdrawiam.


IMG_8745.PNG

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

Dodatkowo sprawdziłem jak zachowa się inny iphone 6s z 11.0.1, ale dopięty także do tego samego konta w Orange co poprzedni i po teście także wyrzuca ten sam błąd. Zastanawiam się, czy jednak nie trzeba dalej męczyć helpdesku orange o tę usługą rozmów przez Wi-Fi. Pozdrawiam. Marcin.

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 i brak MMS w iPhone 6s

@Salon_ObrączekMoze pogadaj przez czat


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

@Salon_Obrączek, na 99% masz włączoną jakąś usługę, która "blokuje" WiFi Calling.
"Istnieje kilka przypadków, które niestety wykluczają możliwość korzystania z usługi WiFi Calling. Należą do nich: - klienci ofert typu Mix nie mogą korzystać z usługi w całości - klienci ofert na kartę nie mogą korzystać z WiFi Calling za granicą - klienci poniższych usług dodatkowych, nie mogą korzystać z WiFi Calling: - Nowa Orange Strefa - Dodatkowa Karta SIM - Strefa Stacjonarna - Ekstra Strefa Firmowa - Orange Ekstra Numer".
Możesz zalogować się do Mój Orange i sprawdzić czy masz coś z tego lub zapytać konsultanta w BOK. Jeśli masz - musi zostać wyłączone, aby korzystać z WiFi Calling.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

Dzień dobry, rozmawiałem z dość "kumatym" człowiekiem w helpdesku (sam ma Iphona, ale spryciarz nie podniósł wersji softu do 11 🙂 i posprawdzaliśmy potencjalnie przeszkadzające usługi. Niestety nie mam nic takiego co mogłoby blokować "calling wi-fi". Dodatkowo wyłączyliśmy i za kilka godzin włączyliśmy usługę z pozycji helpdesku (taki ala restart). Też nie pomogło. Trudno, chyba jestem zmuszony czekać na uaktualnienie 😞

Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za okazane zainteresowanie i pomoc.

Pozdrawiam Marcin.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 11
  • 2

iPhone 6s, jak włączyć usługę „rozmowy z wi-fi”?

Niech konsultant zrobi zgłoszenie techniczne, bo samo z siebie to się nie naprawi.