Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy zadziała vdsl


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

czy zadziała vdsl


@TheEckinapisał(-a)

Orange rozwija się, ale dość średnio im to wychodzi.


Nie od razu Kraków zbudowano...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

czy zadziała vdsl

@marder Słuszna uwaga. infrastrukturę miedziana budowano i modernizowano przez dziesięciolecia. FTTH jest młodą technologią, a niektórzy uważają, że już wszędzie powinna dotrzeć. Nie mając pojęcia jakim zadaniem jest stworzenie od nowa tak złożonej sieci można mniemać, że 4 monterów i jedna koparka opędzi wszędzie inwestycje...To naprawdę złożony wysiłek projektowy i wykonawczy. Na wielu obszarach nie ma kanalizacji, albo jest ona niedrożna. Brak podbudowy rurowej do obiektów. Brak słupów. To nie jest tak, że się jedno wyciąga, a wkłada drugie. Że miejsca obok istniejącej jest tyle, że to nie problem...

Jedno co męczy, to brak konkretnej i aktualnej informacji o etapie inwestycji. Zarówno ze strony gov.pl jak i beneficjentów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Wróciła moja nadzieja. Na hurt orange znalazłem inne wsie z gminy (które również nie są w popc ) do planowanego podlaczenia styczen 2021. tabelka "zakres inwestycji jest pusta". Czy to znaczy że orange planuje podłączyć te wsie ze środków własnych? Poznajdywałem i tak naprawdę wiekszość miejscowości z gminy już tam jest, więc myślę, że do miesiąca i moja wieś znajdzie się w planach. Pytanie tylko - co to oznacza.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

czy zadziała vdsl

@Czlowieczek To oznacza, co napisałeś.... Możesz być ujęty przez planach rozbudowy sieci że środków własnych. Pilnuj wpisów na tej stronie i zgłoś jeszcze raz akces na https://www.orange.pl/view/sfh wypełniając deklarację i przejdź się po sąsiadach, aby też zachęcić do wypełnienia. Im więcej, tym lepiej