Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy zadziała vdsl


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

czy zadziała vdsl

Warto sprawdzić zgodność map zasięgu z rzeczywistym. Były wątki gdzie było opisane jak weryfikować i gdzie wysyłać odwołania. Zgłaszać białe plamy. Może warto dokładnie opisać sytuację do POPC z prośbą o interwencję.zastanowie się, bo skoro są niewykorzystane zasoby to i do Orange warto namówić i wykonanie ze środków własnych, gdy POPC zostanie rozliczone?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Pisałem jakieś 4miesiące temu, nikt nie odpisal.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

czy zadziała vdsl

@Czlowieczek Pisz do skutku. Na to już nic nie poradzimy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Gdzie napisać, tak abym miał największe szanse na to, że ktoś odpisze?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

czy zadziała vdsl

Możesz spróbować dać zgłoszenie na skrócenie pętli abonenckiej. Dla twojego pocieszenia napisze ci, że u mnie linia miała 1.5km w kablach (linia prosta 900m), a synchronizację miałem na początku 38Mb/s, ale później jak coraz więcej osób przechodziło na VDSLa w okolicy, a w szczególności mój cały blok.. to synchro systematycznie spadało i zatrzymało się w okolicach 27Mb/s. Plus taki, że miałem upload full 8Mb/s.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Linia krótsza być nie może, co najwyżej 100m, ale ze względu na estetykę nie warto. Policzyłem dokładną odległość, która wynosi 1,6km.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

czy zadziała vdsl

@Czlowieczek  Sądząc po długości,  VDSL nie ruszy. Nawet jeśli by miała o 200m mniej też bym nie polecał. Więcej kłopotów niż zysku


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Dobra, czyli z tym nic nie zrobię. Ew. jak zachęcić orange do inwestycji w światłowód, najlepiej jakbym nie musial prosić kazdego po kolei o wypełnienie formularza lub czegoś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

czy zadziała vdsl

@Czlowieczek zainteresować władze lokalne. To będzie najskuteczniejsze zgłoszenie. Samemu jako jednostka trudno będzie coś działać. Im większe zapotrzebowanie, tym bardziej opłacalna inwestycja.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 20
  • 32
  • 1

czy zadziała vdsl

Zaangażowanie na pewno jest, bo wójt gminy na uke ma zgłoszony popyt na 1gbps. Na pewno coś w tym kierunku robił, szczególnie biorąc pod uwagę, ze ma gorszy internet ode mnie.