Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak instalacji światłowodu w domu gdzie mieszkają dwie rodziny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

brak instalacji światłowodu w domu gdzie mieszkają dwie rodziny

witam 

mam obecnie taką sytuacje że orange nie chce mi podłączyć światłowodu. 

wszystkie domy na ulicy na której mam dom są podłączone. tłumaczą się tym że do mojej posesji jest już podłączony światłowód. ten błąd wynika z tego że mamy dwa domy w których mieszkają dwie różne rodziny pod tym samym adresem. tłumaczenie tego orange a później pisanie pisma do dyrekcji nic nie daje. sprawa ciagle kręci się w kółko. 

czy może ktoś z was miał podobny problem? 

albo wie jak z tego wybrnąć i przekonać orange do tego żeby podłączyli światłowód? 

 

 

 

____________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

brak instalacji światłowodu

@mm8966  jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to złożenie zamówienia na instalację na adres ten sam z tym że nr domu podaj np zamiast  "6" to "6A" , oczywiście jeżeli nie ma już takiego adresu na Twojej ulicy. Jak zjawią się technicy do montażu to na papierach poprawią adres na właściwy bez "A". Czy możesz wstawić jakieś zdjęcia jak wygląda sytuacja z budynkami? i czy kable biegną na słupach czy pod ziemią?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

brak instalacji światłowodu


@slav72napisał(-a)

@mm8966  jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to złożenie zamówienia na instalację na adres ten sam z tym że nr domu podaj np zamiast  "6" to "6A" , oczywiście jeżeli nie ma już takiego adresu na Twojej ulicy. Jak zjawią się technicy do montażu to na papierach poprawią adres na właściwy bez "A". Czy możesz wstawić jakieś zdjęcia jak wygląda sytuacja z budynkami? i czy kable biegną na słupach czy pod ziemią?


Pytanie czy pod 6A był Testlab oddany, jeśli nie to się nie da złożyć zamówienia na taki adres.

Jak próbujesz złożyć zamówienie na internet na tym adresie przez internet to jaki masz komunikat ?

https://www.orange.pl/internet/internet-domowy#contentComponent_3

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

brak instalacji światłowodu

@Arti_Kn_Pl  ale spróbować nie zaszkodzi, skoro pod jeden dom z dwoma osobnymi rodzinami można podłączyć dwa przyłącza, to może uda się w tym przypadku.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

brak instalacji światłowodu

sytuacja wygląda tak ze jest jeden adres na dwie rodziny właśnie z literą „A”. jest to dom coś typu bliźniak 

bo mamy oddzielne wejścia obok siebie ale poza tym jest to nadbudówka. kable z tego co widzę biegną po słupach. 

jesli chodzi o zdjęcia to czy mógłbyś doprecyzować co dokładnie ma się znaleść na fotografii?  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

brak instalacji światłowodu

@mm8966  zdjęcia już nie trzeba, wszystko dobrze wyjaśnione, czy sam numer przed "A" powtarza się na ulicy przy której mieszkasz ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 6
  • 0

brak instalacji światłowodu

tak, powtarza się 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

brak instalacji światłowodu

@mm8966  tu jest podobny wątek, przeczytaj pierwszy post https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Problem-pod%C5%82%C4%85cz... i tu udało się konsultantowi znaleźć rozwiązanie, może próba dopisania do Twojego numeru literki "B" zamiast "A" by pomogła? Spróbuj złożyć zamówienie na światłowód online przez stronę orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

brak instalacji światłowodu w domu gdzie mieszkają dwie rodziny

Jeśli sieć powstała obok z popc, to są określone limity liczby podłączeń.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

brak instalacji światłowodu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)


Pytanie czy pod 6A był Testlab oddany, jeśli nie to się nie da złożyć zamówienia na taki adres.

Jak próbujesz złożyć zamówienie na internet na tym adresie przez internet to jaki masz komunikat ?

https://www.orange.pl/internet/internet-domowy#contentComponent_3

 


Hehe. Testlab to jest najważniejsza część w całej tej układance. Może zgłosić w Urzędzie Gminy że to już jest dom wielorodzinny z lokalami 6A/1 i 6A/2 😁