Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

Witam bo niedawno zamówiłem Światełko 1G/300m , ale jak zamawiałem to pan na infolinii powiedział że nie mogą podłańczyć potem powiedziałem jak wygłąda sytuacja(Mieszkam w podzielonym domu w ktorym jest światłowód ale moj dom ma 3A i moi sąsiedzie u których wynajmuje dom też maja 3A bo wykupili połowe domu, a sąsiedzie za ścianą maja światełko i ja też bym chciał) i pan na infolinii powiedział ze w zamówieniu napiszę numer domu 3 a kiedy przyjedzie Technik to żeby zmienić na 3A ja się właśnie boje że ten kiedy przyjedzie Technik to powie że niemożna (a ja mam słup na którym jest mała skrzyneczka od orange dosłownie w 10 metrach od sciany domu) czy ktoś może miał taką sytuacje albo może wiecie coś o tym?

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

@n1xX zgłaszają na 3 co Ci szkodzi? Najwyżej się zrobi korektę, jeśli adres naprawdę jest podzielony na 2 lokale...😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

@agat13  oczywiście że technik może zrobić korektę ale...no właśnie mnie nurtuje jedna sprawa czy nie będzie problemu że adres jeden "3A" i na nim dwa przyłącza ftth (chyba że Orange nie robi z tym problemów?) . Być może to było problemem przy wcześniejszych próbach składania zamówienia online przez @n1xX  🤔


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

1221312.png

234343.png

no to wyglada jakos tak ta nowsza cześć to ja moja
a na 2 to ten słup na ktorym aktualnie wisi skrzynka @slav72  @agat13 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

@n1xX ja jakoś nie widzę przeciwwskazań. Przecież na danym adresie mogą być dwa lokale...m1 i m2 oraz nazwiska abonentów inne..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód

@n1xX  no tak jak mówi @agat13  w zasadzie nie powinno być problemów (przecież inne nazwisko) tylko trzeba dopilnować żeby w papierach technik zmienił na 3A , ze zdjęć wynika że z samym podłączeniem też nie powinno być zbytnich "wygibasów" 😉