Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak dostepu do danych mobilnych APN

Anonim

Nie dotyczy

brak dostepu do danych mobilnych APN

Screenshot_2019-07-08-21-31-56-540_com.android.settings.png

 

Screenshot_2019-07-08-21-31-48-072_com.android.settings.png

 

Spróbuj może wedle tych ustawień.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 9
  • 0

brak dostepu do danych mobilnych APN

Screenshot_2019-07-08-21-44-24-631_com.android.settings[1].png

Max co mnie łączy to H+ gdzie nie łączy z żadną stroną. Nie wiem właśnie co się stało 😞 Już wszystko robie tak jak na screen. 

 

Anonim

Nie dotyczy

brak dostepu do danych mobilnych APN

Włącz tryb samolotowy i go wyłącz. Następnie wejdź w ustawienia > Karty SIM i Sieci komórkowe > Wybierz swoją kartę SIM i wejdź w Sieci komórkowe. 

Odznacz automatyczny wybór sieci i sprawdź, czy wyszukuje Orange LTE.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 9
  • 0

brak dostepu do danych mobilnych APN

Ciekawe rozwiązanie 🙂 sprawdziłam dalej nic ale uruchomie jeszcze tel od nowa:) nie mam LTE ale mam 4G i to zaznaczyłam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

brak dostepu do danych mobilnych APN

4G to jest to samo co LTE, zaznacz to i spróbuj wtedy - nawet nie trzeba resetować telefonu, powinien od razu połączyć 😉 Jeśli nie łączy to ja bym spróbował wymienić kartę SIM, bo można to uznać jako awarie. Ale ciekawy jestem, czy w innym telefonie by się udało połączyć. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 9
  • 0

brak dostepu do danych mobilnych APN

Hej hej, 

Niestety w służbowym telefonie mam tylko dostęp do karty nano SIM. A moja karta SIM jest tak stara że nie mogę z niej zrobić nano. 

Dzięki twojej podpowiedzi @Anonim @ ogarnęłam że mogę do swojego telefonu włożyć inną kartę SIM. Tak też zrobiłam i internet w usługach mobilnych działa idealnie. 

 

Dzięki wielkie bo w życiu bym się nie domyśliła że może to być zepsuta karta SIM. Szybciej zepsuty telefon. 

 

Dzięki za pomoc. @Anonim @Piotrekk85 @Anonim @@Jesteście bardzo pomocni! Oby więcej takich mądrych i pomocnych ludzi to świat będzie lepszy.

 

Dzięki i pozdrawiam 

 

Dorota