Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Niekompatybilna apka WiFi Calling dla LG Q6


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

[archiwum] Niekompatybilna apka WiFi Calling dla LG Q6

Poniższe informacje są archiwalne. Aplikacja nie jest już dostępna. Możesz korzystać z Wi-Fi Calling bezpośrednio w swoim telefonie. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/view/wificalling

 

W jaki sposób porbac apke WiFi calling jak w sklepie podaje że niekompatybilna dla q6?

31 ODPOW. 31

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling na LG G6

Dla g6 i brandowanego softu działa natywne vowifi. Więc oficjalnie apki nie pobierasz. Spróbuj pobrać z nieoficjalnych sklepów- ale robisz to na własną odpowiedzialność.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

WiFi Calling na LG G6

@Piotrekk85 osobie pytającej chodziło o Q6, a nie o G6.

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling na LG G6

@Estor, wcześniejsze posty poczytaj:

Pokaż szczegóły
@montek92, bodajże i cytuję:"Właśnie wgrałem soft orange do swojej G6 (poradnik tutaj + rom tutaj). Wi-fi calling i VoLTE działają świetnie. Śmieszy mnie to, że trzeba kombinować z softem, bo oryginalny nie wspiera tego...
Mam nadzieje, że jak się tylko pojawi Oreo do G6, to nie trzeba będzie długo czekać na soft od orange 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling na LG G6

G6 i Q6 sytuacja jest taka sama jeśli chodzi o wifi calling. Jest natywne rozwiązanie dla brandowanego softu. To z google play apki się nie pobierze.

Ps. Na przyszłość warto tworzyć oddzielny wątek.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

WiFi Calling na LG G6

Skoro w obu urządzeniach sytuacja jest taka sama, to po co zakładać oddzielny wątek. Niech będzie tu.

A wyszukiwarka i tak znajdzie co trzeba...

Nie wiedziałam, że w Q6 jest to całe Wi-Fi Calling (voLTE/voWiFi) dopóki nie weszłam do Menu serwisowego (Hidden menu). 🙂

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Czy uruchomienie przez hiden menu skutkuje tym że pojawi się ta opcja w ustawieniach i będzie działać  ? I skad pobrać apke bo nigdzie nie mogę znaleźć . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WiFi Calling na LG G6

Jak wpiszesz w google frazę apk pl.orange.vowifi -nju 1.13 to w jednym z pierwszych wyników znajdziesz odpowiedni plik apk. Bezpośrednio linku nie dam bo na tym forum są zakazane z uwagi na potencjalne niebezpieczeństwa związane z instalowaniem aplikacji spoza oficjalnych sklepów.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

WiFi Calling na LG G6


@Estornapisał(-a)

Czy uruchomienie przez hiden menu skutkuje tym że pojawi się ta opcja w ustawieniach i będzie działać? 


Tego nie wiem, bo nie próbowałam. Z tym Menu serwisowym to trzeba OSTROŻNIE - ostrzegam!

Q6, z którym miałam kontakt, jest brandowane pod Plus.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

WiFi Calling na LG G6

@Piotrekk85 apka WiFi Calling od Orange nadal jest dostępna w sklepie Google Play. Sprawdzałam.