Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Aplikacja WiFi Calling nie działa

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Mam wyjątkowego pecha, że żaden z moich telefonów nie jest kompatybilny. 🙂

Ja czekałem na tego smsa i ponad 24h...

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Może tak być, ze wszystkie jeszcze nie obsługują appki, ale tak jak napisałem ja i @Piotrekk85, kontakt z BOK i konkretna rozmowa. Warto spróbować "popchnąć" proces weryfikacji...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Co to znaczy "konkretna rozmowa"? Jakie są opcje? Czego konkretnie żądać od konsultsnta?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Chciałem napisać "rozmowa z konkretnym konsultantem" ....ostatnio BOK trochę kuleje 😉 Na spokojnie, zainstaluj ponownie appkę, uruchom i poczekaj trochę na sms weryfikacyjny. Jeżeli nie dojdzie, skontaktuj się z BOK, aby "pomogli" w dokończeniu weryfikacji. Jeżeli będą problemy, poproś ponownie o informację na temat obsługiwanych aparatów...jak na razie nie spotkałem się z oficjalną, pełną listą telefonów obsługujących instalowane WiFi Calling, więc ciężko się odnieść...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Na początek bym poczekał dobę od aktywacji startera (jeśli nie minęła). Potem 24h od próby uruchomienia w aplikacji.

Jeśli nie działa, to poproś by skierował zgłoszenie dalej na tzw. drugą linię - i poproś o numer zgłoszenia (to stanowi potwierdzenie jego złożenia).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Dobra, kolejny telefon do BOK. Tym razem konsultantka zrestartowała usługę i kazała uruchomić ponownie telefon i reinstalować apkę. Tak też zrobiłem i czekam na smsa. 🙂

I czekam...i czekam. Zdaje się, że restart usługi nie pomógł.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

A nie masz jakiś usług wykluczających np. Orange extra numer?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

Starter ze sklepu świeży. Nic nie włączałem. Także nie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

BOK nie jest w stanie nic zrobić. U nich wszystko OK z tego co widzą i nie mają dostępu do "innych rzeczy". Kaplica. 😞

Zadzwoniłem na 703 300 900 i tam poszło zgłoszenie do działu technicznego. Może tamtejsi magicy coś poradzą.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 73
  • 6

Aplikacja WiFi Calling nie działa LG G3, LG G4, Asus ZF 3 ZOOM S

@goral2099

Jeżeli nie przychodzi SMS z hasłem, to na 99% jest problem z włączeniem usługi WiFi Calling na Twoim kontrakcie. Najczęstszym powodem są włączone usługi wykluczające się z WiFi Calling: Extra Numer, Dodatkowa karta SIM czy Strefa Domowa (bądź ich pochodne). Jeśli nie masz takich usług, to podaj mi na priv numer reklamacji, którą składałeś w tej sprawie.