Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

Mam pytanie nieco odwrotne. Czy przy zawieraniu umowy na światłowód z Orange na firmę, istnieje możliwość cesji na osobę prywatną? 

Są potrzebne jakieś konkretne dokumenty? Jak długo trwa procedura? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną


@grrigornapisał(-a)

@Anonim - chodzi o to - umowa na światłowód byłaby na moją dziewczynę, która ma JDG. Zastanawiam się jak wygląda procedura, gdybym chciał przepisać tą umowę terminową (24 miesiące) na osobę prywatną. Nie zmienia się nic prócz tego, że z taryfy dla firm przechodzimy na taryfę dla klientów indywidualnych. 

Z tego co mówisz, prościej byłoby, żeby dziewczyna z JDG przeniosła umowę na osobę prywatną (na siebie), a potem dokonała cesji na inną osobę prywatną. Dobrze myślę? 


Dobrze myślisz 😉

Trzeba to dogadać w BOK Orange, cesja z osoby prywatnej na inną osobę prywatną, potem będzie łatwiejsza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

@grrigor  jeśli to nowe podłączenie, to może, się to wiązać ze sporymi kosztami (umowa terminowa), ale da się to zmienić na prywatną osobę, oczywiście jak dane osobowe te same.

Tak na marginesie, rozwiń temat, bo niewiele napisałeś, zgadywać nikt nie będzie, inna sprawa, to dogadać sprawę w BOK Orange, tu na Forum nikt wglądu w te umowy nie ma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

@Anonim - chodzi o to - umowa na światłowód byłaby na moją dziewczynę, która ma JDG. Zastanawiam się jak wygląda procedura, gdybym chciał przepisać tą umowę terminową (24 miesiące) na osobę prywatną. Nie zmienia się nic prócz tego, że z taryfy dla firm przechodzimy na taryfę dla klientów indywidualnych. 

Z tego co mówisz, prościej byłoby, żeby dziewczyna z JDG przeniosła umowę na osobę prywatną (na siebie), a potem dokonała cesji na inną osobę prywatną. Dobrze myślę? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

@grrigor  wniosek został złożony na IDG i zapewne jest w nazwie firmy imię i nazwisko. Ze strony formalnej nie będzie problemu. Oferta ta sama.. Warto wcześniej ustalić sprawę w BOK. Tam mają wgląd we wszytkie dokumenty i możliwe opcje. Z przyczyn obiektywnych może być konieczność założenia usługi na firmę i dopiero później przepisania na klienta indywidualnego( tak może być prościej) , bo w momencie instalacji, gdy monter przyjdzie już z umową, to nie będzie możliwości zmiany. Lepiej załatwić to wcześniej

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną


@grrigornapisał(-a)

@Anonim - chodzi o to - umowa na światłowód byłaby na moją dziewczynę, która ma JDG. Zastanawiam się jak wygląda procedura, gdybym chciał przepisać tą umowę terminową (24 miesiące) na osobę prywatną. Nie zmienia się nic prócz tego, że z taryfy dla firm przechodzimy na taryfę dla klientów indywidualnych. 

Z tego co mówisz, prościej byłoby, żeby dziewczyna z JDG przeniosła umowę na osobę prywatną (na siebie), a potem dokonała cesji na inną osobę prywatną. Dobrze myślę? 


Dobrze myślisz 😉

Trzeba to dogadać w BOK Orange, cesja z osoby prywatnej na inną osobę prywatną, potem będzie łatwiejsza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana umowy z JDG na osobę prywatną

Obecnie większość promocji dla firm nie jest cedowalna na osoby fizyczne. Warto wziąć umowę bez lojalki lub promocję, która dopuszcza odpowiedni wariant cesji.