Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

W mojej miejscowości stoi maszt Tmobile na którym w ramach Networks zawieszone są także anteny Oramge. Mam pytanie kiedy w mojej miejscowości pojawi się zasięg LTE z orange. Dodam że LTE t mobile dostępne jest już od kilku miesięcy.
10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

@Marcinxl Wykonaj telefon do BOK 510 100 100 i tam może udzielą stosownej informacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

Jeśli jest nadajnik Networks, powinieneś odbierać LTE.
Być może brak LTE jest związany z inną przyczyną:
1) stara karta sim
2) telefon nie wspierający LTE na określonych częstotliwościach
3) brak włączonej usługi po stronie operatora (tą włączysz na bok)

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

Oczywiście telefon jak i karta obsługuje LTE. Maszt działa jako Networks ale Lte z Orange brak. Tmobile od wiosny nadaje lte 800 Mhz z tego masztu. Teraz jak orange doszło do porozumienia z tmobile mam nadzieję że już są jakieś plany uruchomienia Lte w Kadzidle. Jakieś dwa miesiące temu w BOK nie potrafili mi udzielić informacji.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

A działa Ci LTE z Orange w innej lokalizacji? Ew. może wśród znajomych co mają komórki z Orange?
Może nie masz włączonych apnów do LTE?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

Tak działa w innych miejscowosciach. Znam się na tego typu sprawach :). Myślałem że zagląda tu może jakiś pracownik orange podobne jak na forum plusa który odpowiada kiedy są planowane uruchomienia nadajników itp.
Anonim

Nie dotyczy

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.


Marcinxl napisał(-a):
Tak działa w innych miejscowosciach. Znam się na tego typu sprawach :). Myślałem że zagląda tu może jakiś pracownik orange podobne jak na forum plusa który odpowiada kiedy są planowane uruchomienia nadajników itp.

@Marcinxl Czy sprawdzałeś tutaj zasieg.orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

@Marcinxl: zaglądają, ale niestety zgodnie z Zasadami Nasz Orange nie są tu udzielane informacje szczegółowe.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.


Piotrekk85 napisał(-a):
@Marcinxl: zaglądają, ale niestety zgodnie z Zasadami Nasz Orange nie są tu udzielane informacje szczegółowe.

@Marcinxl Tak jak Piotrek napisał, tutaj nie dostaniesz szczegółowych informacji, ale kontaktując się z Orange przez infolinie lub facebooka otrzymasz taką informację. Stawiam jednak na to że masz tam zasięg LTE800 i jeżeli masz odpowiednią kartę i APN to bedziesz mógł korzystać


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zasięg LTE w miejscowości Kadzidło.

Oczywiscie że nie mam zasiegu LTE. Śledzę rozwój BTS w mojej miejscowości i wiem co mówię.