Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane usługi/ karta SIM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zablokowane usługi/ karta SIM

Cześć wszystkim.

Od jakiegoś czasu nie używałam mojego telefonu z polskim numerem (mieszkam za granicą), jednak gdy włączyłam go dziś, okazało się, że mogę wykonywać tylko połączenia alarmowe. 

Wygląda na to, że karta została zablokowana ze względu na brak doładowań. Niestety, nie mogę wykonać doładowania, bo autoryzację transakcji mam poprzez SMS na właśnie ten numer.

 

Próbowałam odblokować kartę na czacie z botem Maxem, niestety za każdym razem proponował mi WYMIANĘ KARTY lub odsyłał mnie do działu technicznego.

 

Może ktoś ma pomysł jak aktywować kartę na nowo? Bot zawodzi, a niestety nie mam możliwości wykoniania połączenia.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Zablokowane usługi/ karta SIM

@Glam94 wejdz na czat w godzinach pracy konsultantow (najlepiej w ciagu dnia) i jesli odezwie sie bot Max to napisz mu kilkakrotnie "Chce rozmawiac z konsultantem" wtedy odezwie sie ktos zywy😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 55993
  • 760

Zablokowane usługi/ karta SIM

@Glam94 najlepiej by było skontaktować się na infolinii +48 510 100 100 w tej sprawie. Będzie szybciej niż na czacie, gdzie od kilku dni są problemy techniczne z MAX-em.

Jeżeli koniecznie już musi być czat, to rozwiązanie podane przez @byczyn_86, ale najlepiej po zalogowaniu na konto Orange danymi takimi, jak logujesz się na to forum. Powinno dać się łatwiej połączyć z konsultantem.

 

Jeżeli numer został wyłączony mniej niź rok temu, to powinno dać się go odzyskać. Może być tylko problem jego aktywowania na karcie SIM, ponieważ w roamingu może nie zadziałać. Po odzyskaniu najlepiej, aby logowanie odbyło się w sieci Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Zablokowane usługi/ karta SIM

@Glam94  jeśli karta zablokowana niedawno, to numer do odzyskania, kontakt telefoniczny z bok polecam i wyjaśnienie problemu, jeśli odblokują sim kartę, to można doładować za granicą, jeśli trzeba będzie wymienić sim kartę, to tylko w pl to przeprowadzisz, wymiana sim w Salonie Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 55993
  • 760

Zablokowane usługi/ karta SIM

Tu dostrzegam nieścisłość, więc trzeba doprecyzować @Glam94. Czy numer jest zablokowany i po uruchomieniu telefonu wyświetla się zasięg, czy numer po prostu jest wyłączony i na telefonie nie pokazuje zasięgu.

 

Jeżeli numer jest zablokowany, to po kontakcie z infolinią powinno dać się go uruchomić, jak podpowiada @Anonim , ale jeśli jest wyłączony, to po ewentualnym odzyskaniu numeru bez logowania do sieci Orange nie uruchomisz karty SIM w roamingu,


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38324
  • 1384

Zablokowane usługi/ karta SIM

Daj komuś dane swoje kto mieszka w Polsce (numer telefonu, numer seryjny sim - jest na spodzie karty sim, pesel). Niech ta osoba zadzwoni z Polski na 510100100. Do odblokowania karty sim nie musi być koniecznie właściciel.

Jeśli masz inne aktywne usługi w Orange, spróbuj zalogować się na mój Orange dla aktywnej usługi. Tam czat z osobą jest dostępny.

Jeśli minęło 30 dni od utraty ważności numeru, odblokowanie nie jest 100% pewne i możliwe tylko w trybie reklamacyjnym.