Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

Witam,
Jakiś czas temu w wiosce zamontowali nam światłowody na słupach w ramach POPC i niektóre budynki mają dostęp do światłowodów, ale nie mój. 

Słup na którym zamontowane są kable stoi prawie w całości na mojej posesji, jakieś 5-10 metrów od mojego domu, więc wydaje mi się że podłączenie go nie byłoby jakoś bardzo skomplikowane - czy w takiej sytuacji mogę się jakoś ubiegać o podłączenie u mnie światłowodu?

Światłowód był wykonany w ramach projektu o nr: POPC.01.01.00-02-0015/18 i był realizowany przez Tauron.

 

obraz_2023-07-12_151334144.png

 

 

__________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2399
  • 9928
  • 85

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

Cześć @vvujsik 

Napisz do Orange tak jak radzą koledzy CI wyżej

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Z dopiskiem Dorejonizowanie FTTH

z prośbą o odpowiedź.

Opisz dokładnie sytuację

Także napisz email do Taurona. Przesyłam Ci adres e-mail gdzie możesz się kontaktować w sprawie Telekomunikacji Tauron tok@tauron.pl i opisz sytuacje.

Przesyłam Ci stronę Tauron z gotowymi adresami w sieci TOK https://biznes.tauron.pl/dokumenty

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13056
  • 53579
  • 622

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

@vvujsik Skoro masz takie info z Taurona, a infrastruktura jest budowana w technologii napowietrznej, pisz do Skierniewic pismo listem poleconym.

W piśmie zawrzyj dokładne informacje najlepiej z mapą ogólną terenu i słupa w stosunku do Twojego domu.

Napisz o dorejonizowanie, bo prawdopodobnie w bazach danych Orange pominięto info o tym, że znajdujesz się w zasięgu sieci Tauron i dlatego nie możesz złożyć zamówienia.

Pisz spokojnie i konkretnie. Napomknij o wpisaniu do bazy danych obiektów w zasięgu FTTH.

Powinieneś sprawę załatwić, bo i Orange, i Tauron w tych kwestiach współpracują, a zdarzają się takie sytuacje niezgodności danych (o czym wiemy z forum)


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2524
  • 9045
  • 45

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

@vvujsik Napisz do Taurona lub zadzwoń że chcesz usługę światłowodu od nich. Wtedy się dowiesz czy jest to możliwe czy nie. A jeśli nie to dlaczego skoro słup jest bardzo blisko i czy nie mogą Cię podłączyć w ramach dorejonizowania.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2399
  • 9928
  • 85

Zębice - Niedźwiedź: Podłączenie Światłowodu / POPC na sieci Tauron

Cześć @vvujsik 

Napisz do Orange tak jak radzą koledzy CI wyżej

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

Z dopiskiem Dorejonizowanie FTTH

z prośbą o odpowiedź.

Opisz dokładnie sytuację

Także napisz email do Taurona. Przesyłam Ci adres e-mail gdzie możesz się kontaktować w sprawie Telekomunikacji Tauron tok@tauron.pl i opisz sytuacje.

Przesyłam Ci stronę Tauron z gotowymi adresami w sieci TOK https://biznes.tauron.pl/dokumenty

Pozdrawiam 🙂