Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@RobertMdl  fakt, dual sim ma 2 IMEI, nie korzystam z dual sim i to przeoczyłem, dlaczego blokują ci jedno IMEI nie wiem, zgłoś to na czat i podaj blokowane IMEI, niech to odblokują, skoro telefon wspiera VOLTE 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@RobertMdl  mam ten sam model telefonu zreszta z softem miui.eu i działają mi obydwie karty VoLTE. Nie bardzo rozumiem dlaczego by mieli zablokowac ci jeden slot? Może coś się uwalilo w fonie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Dzięki za pomoc.

Może komuś się przyda rozwiązanie. Po przełożeniu innej karty SIM Orange do telefonu było to samo, czyli SIM1 bez obsługi VoLTE, SIM2 z VoLTE. Skontaktowałem się z czatem, zresetowano usługę, telefon jest jak najbardziej wspierany ale nic nie pomogło. Pomogło dopiero włożenie karty różowej konkurencji i połączenie się z siecią 5G różowego. Po tym włożyłem swoją kartę do slotu SIM1 i zaskoczyło. VoLTE się pojawiło. Zatem najprawdopodobniej to jakiś bug w telefonie, który został zakończony połączeniem z siecią 5G konkurencji. Tak czy siak VoLTE działa na obydwóch slotach. 5G też 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@RobertMdl  przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych, dało by ten sam efekt, ale poradziłeś sobie bez odtwarzania danych na telefonie, więc ok, bug ewidentnie drzemie w telefonie, może kolejne aktualizacje to naprawią 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Pojawiła się pierwsza Nokia (Nokia 8.3) VoLTE wspierana w sieci Orange. 🙂 Także w tym temacie cały czas coś się dzieje. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@tolek , dobrze czekam na nowsze G20 G50 itd 😊

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Ron  przecież G50 dawno już jest 😁

Nawet ja mam Moto G50 5G 😋


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim , piszemy o VoLTE? Mam G20😊

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Ron mam volte na tej motce 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ale my piszemy o Nokii 😁