Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52836
  • 714

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@IsiaMarsha poczekaj jeszcze trochę, niech się przetworzą dane po aktualizacji systemu. Jeżeli dalej będzie problem z VoWiFi, to przywróć telefon do ustawień fabrycznych i sprawdź ponownie działanie VoWiFi.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Dane po aktualizacji się nie przetworzą, trzeba reset do fabrycznych zrobić, zresztą to częsta przypadłość Xiaomi.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

No nie przetworzyły się 😞 Ustawienia fabryczne to instalacja i aktywacja mnóstwa aplikacji, wielokrotnie z potwierdzeniem kodu z sms-a. A zasięgu nie ma! To sen koszmarny jakiś 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Czytam Wasze wypowiedzi i sie dziwie - odkąd kupiłem oba moje smartfony mam wi-fi calling i VolteHD. A moje smartfony to Xiaomi 11 Lite 5 G NE i Xiaomi 11 T Pro 5 G. Inna sprawa ze kazdy z telefonów w dzien kupna czekał juz 168 h na zdjecie bootloadera i zmiane softu. Tak wiec w jednym bo sie chinole nie staraja tańczy Indonezja a w drugim mam miui.eu  z Miui13 i Androidem 12. I co do Wi -Fi Calling musiałem to wyłączyć, bo nie dało sie rozmawiać takie zakłócenia i albo ja nie słyszałem albo mnie nie słyszano. Ale HDVolte śmiga normalnie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 35
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Wygrana.

Telefon: Redmi Note 9

Sytuacja:

20:45 - sprawdzam telefon, wszystko jak dawniej

21:30 - znowu sprawdzam a tu... zaczyna się prezentować ikona VoLTE. Po połączeniu z WiFi, przy 3-4 kreskach zasięgu WiFi jest też ikona VoWiFi. Telefon jest już na oficjalnej liście Orange, więc nie wyłączą.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

A ja mam od wczoraj taką trochę dziwną sytuację. Telefon Mi 11 Lite 5G (MIUI 13.0.4.0, Android 12) do tej pory VoLTE działało, ikonka wyświetlała się na belce telefonu (telefon wspierany przez Orange). Teraz VoLTE się wyłączyło, połączenia realizowane są poprzez sieć 3G. Nadmieniam, iż w ustawieniach telefonu przełącznik VoLTE jest na on. Co dziwne, po przełożeniu karty SIM do slotu nr 2 VoLTE działa, ikonka się wyświetla. Wychodzi więc na to że Orange zablokował dostępność VoLTE dla numeru IMEI z slotu pierwszego. Dziwne gdyż telefon jest na oficjalnej liście wspieranych.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@RobertMdl  jakby ci zablokowali po IMEI telefon, to żaden slot by nie działał z volte, zrób ty sobie reset do fabrycznych ustawień, bo zgaduje jakąś aktualizację poważniejszą dostałeś, Xiaomi niestety wtedy działa chimerycznie 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ale każdy slot to inny numer IMEI. Podejrzewam że Orange wspierało VoLTE na tym modelu z Androidem 11 i MIUI 12.5. Po aktualizacji do Androida 12 i MIUI 13 model pewnie nie ma jakiejś certyfikacji Orange i wyłączyli VoLTE póki Xiaomi nie dostosuje się do jakichś wymagań Orange. Podejrzewam, że gdybym używał slotu nr 2 to po pewnym czasie i tam VoLTE zostałoby wyłączone z automatu przez system...

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@RobertMdl  telefon ma jedno IMEI, fajnie jakby było ich kilka w telefonie, ale niestety jest tylko jeden IMEI, dlatego łatwiej zablokować dostęp telefonu do usług operatora 😉

Jak nie wierzysz to na pudełku jest, tak samo w telefonie można sprawdzić.

Tak na marginesie, coś masz z telefonem nie tak, jak na gwarancji, to bym serwisował, na początek ustawienia fabryczne zrobić, może to pomoże.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 25
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Mój jest na dwie karty sim i ma dwa Imei. Sprawdziełem *#06#. Zatem podtrzymuje to co napisałem wyżej. Czy ktoś też mając mi 11 Lite 5G z androidem 12 ma zablokowane VoLTE? Póki co włożyłem kartę do drugiego slotu z innym Imei i działa. Zobaczymy jak długo