Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Anonim Patrzysz na to od strony klienckiej, a to jest dosłownie nic. Ot, zwykły klik. 

Od strony operatorskiej to są setki ustawień, konfiguracji - tego się nie da ot w chwile zrobić tak jak Ty. 

Niestety dużo klientów kompletnie nie zna się na telekomunikacji i potem wynikają takie kwiatki.

 

Co nie zmienia faktu, że gdyby Orange chciało to by to zrobiło w kilka miesięcy, bo na dzień dzisiejszy jest najgorszym operatorem w Polsce pod względem wdrażania VoLTE i obsługiwanych terminali. 

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

To takie skomplikowane, że inni dali radę. W PLAY, T-MOBILE, PLUS działają mi usługi na Redmi Note 7. Taka ciekawostka. Nawet EVS mi działa w PLAY.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

To zabieg celowy, mający spowodować napędzanie sprzedaży flagowców intensywnie reklamowanych producentów. Tylko chyba nie analizują dobrze zapotrzebowań konsumenta, bo z miesiąca na miesiąc odsetek osób świadomych technologicznej w zakresie usług VoXXX oraz ogólnie możliwości sieci LTE wśród abonentów wzrasta dosyć raptownie i w momencie gdy nawet taki zaskansenowany Plus mimo tragicznie niskich transferów i marnej jakości sieci oferuje wsparcie dla usług VoLTE/VoWiFi na każdym wspierającym urządzeniu to pora się obudzić Orange. Chyba że rzeczywiście robicie to celowo, pytanie jaki jest tego sens bo nie widzę ani korzyści finansowej ani wizerunkowej..no cóż, może jeszcze o czymś nie wiemy 🤷

 

Z ciekawostek dodam, że kilka dni temu konfigurowałem babci jej nowego Oppo A52. Jest w ofercie MIX w T-Mobile i VoLTE/VoWiFi śmiga aż miło, zero zająknięcia połączenia TM VoLTE - O VoLTE zestawianie w niecałe 2 s.

Można? można.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Lubię takie analizy. Czy ktoś potrafi podać dokładne dane ile osób korzysta z VoLTE i VoWiFi? mniej niż 10%?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Kilka tygodni temu, Orange podał że ponad 30 % połączeń w 2020 było zrealizowane przez VoXXX. Chyba nawet ktoś linkował artykuł z telepolis na Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ok 30% połaczeń w T-mobile. W Orange ponad 30%. Zapewne PLAY jeszcze więcej.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Pokaż szczegóły
Grafika z Orange biuro prasowe.

1-siec.png

 Osobiście również już dobre kilka miesięcy temu raz na zawsze pożegnałem się z 2/3G i jestem na LTE only. Dobrze byłoby aby większe grono użytkowników też mogło sobie na taki zabieg pozwolić.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Orange sprzedaje głównie Samsungi, to się nie dziwie, że tak jest.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

A w Plusie zapewne jeszcze więcej, bo praktycznie wszystkie Xiaomi obsługują bez blokowania, Samsungi, LG, OPPO też, wiele innych również. Niby oficjalnie nie wspierają, ale działa. 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Z tym że w Plusie jest właśnie najwięcej nieświadomych technologicznie klientów spośród wszystkich sieci, a przynajmniej tak wynika z analiz moich i nie tylko moich. Do tego dochodzi kwestia konieczności ręcznego załączania tych usług w plusie bo z automatu się tam one też nie załączą, a mało osób w ogóle wie co to VoXXX i tym bardziej nie wpada na pomysł włączenia tego. Więc szczerze mówiąc nie wiem czy więcej.