Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Wow. Dodali w Orange Redmi note 8.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Nie wiem czy to błąd, ale od kilku dni Orange nie blokuje mojego Redmi Note 7. Może dojdzie więcej starszych telefonów, dlatego tak? 😁


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ja też jestem zdziwiony bo od 2 tygodni mam obie usługi na moim redmi note 9 pro. Uruchomiłem przekładką karty ale nie wyrzuciło po 2 dniach. Może coś się zmieniło, czyli polityka Orange. Jakoś nie wierzę w te trudności systemowe.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

No jeśli to się utrzyma, to prawdopodobnie wrócę do Orange - bo brak VoLTE na Redmi 9 np. to jest jedyna wada obecnie. Chyba, że to wypadek przy pracy i niedługo wszystko wróci do "normy". 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ja czekam aż nowsze modele będą w końcu np. pocophone F1 lub M3 ...

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Technicznie to jest chwila, bo jakoś inne sieci nie blokują tych usług, np. w Plusie - choć oficjalnie nie ma Redmi 9 na liście, to jednak działa - nie zrywa połączenia, nie trzaska, wszystko jest ultra czyste i stabilne. Pewnie i tak samo byłoby w Orange, ale mają jakieś dziwne podejście. O tym był cały wątek, więc nie ma co tego od nowa męczyć - ale gdyby Orange chciało, to by to bez problemu zrobiło. T-Mobile jakoś potrafi, Plus potrafi, Play też potrafi - jedynie w Orange problemy. 

 

Jedyne co mnie boli, to nic nie warte tłumaczenia, że to ma negatywny wpływ na działanie sieci - a to nie jest prawda, bo inni by mieli z tym problem - przecież według Orange to Xiaomi nie jest chętne do współpracy, zatem dlaczego współpracuje z innymi, a nie z Orange? 

 

Zaiste skomplikowana logika, którą chyba tylko sam Orange rozumie.... Najwidoczniej Orange to nie sieć dla klientów Xiaomi, a szkoda bo ten producent zbliża się do 20% udziału w naszym rynku - Orange samo sobie strzela w kolano lekceważąc tak ogromną rzeszę klientów. Sam znam kilkanaście osób z Xiaomi - w tym ja i mój brat m.in., które były zmuszone do migracji - właśnie z racji braku wsparcia dla VoLTE i VoWiFi - w innych sieciach to działa, więc nie było problemu z wyborem. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Taka oto dziś niespodzianka. Po przestawieniu swojego Redmi Note 9 Pro na region Indie, wskoczyła aktualizacja , po której telefon przywitał mnie aktualizacją o dostępności WiFi Caliing w Orange. Czyżby Orange odblokował tę usługę na tym modelu?

Screenshot_2021-04-30-10-53-09-440_com.android.phone.jpg

________________
* Wstawiono obrazek dodany jako załącznik – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

A mi Orange już zablokował Redmi Note 7 i cieszyłem się Volte/Vowifi ok 5 dni 😐


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Mi na Redmi note 9 działało 2 dni. Orange w miejscowości moich rodziców ma słaby zasięg i długo czekałem na tą usługę, niestety czas by z całą rodziną uciekać do innej siedzi gdzie te telefony są obsługiwane.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 52
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Ja mam redmi note 9 pro i redmi note 9. Ostatnio 9pro dostało aktualizację do 12.0.4.0 i dlatego ten komunikat powitalny o WiFi Caliing od Orange. Bardzo mnie on zdziwił ale obie usługi na 9pro działają mimo kilku restartów telefonu już 2 tydzień. Na zwykłą note 9 nie ma aktualizacji i wywala usługi. Może za chwilę pojawi się aktualizacja i będzie śmigać tez na Redmi Note 9.