Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Jaromirrrr  po aktualizacji MIUI warto zrobić reset do fabrycznych ustawień, bo sporo poprawek w tej aktualizacji, tego wymaga 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

witam, zapisze dla potomnych mój przypadek.
telefon to poco x3 pro.
numer tel. mialem w orange love razem z tv, neostradą i tel stacj.

nie działało na moim nr wifi calling ani voLTE.
11 maja 2021 zakonczyłem z nimi współpracę, oddałem cały sprzęt (router i dekoder TV) do orange.
numer przenioslem na karte.

powiedziano mi, że po północy nastąpi przeniesienie numeru.

odziwo wstaje rano a tam ikonki wifi calling i voLTe są aktywne i wszystko działa.

 

a dzwoniłem na infolinie miesiąc wcześniej to powiedziano mi, że nic się nie da zrobić. ah to orange...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

 

Kurde, tutaj też X3 Pro. Mam abonament, 65, chyba, nie wiem.

Próbowałem wszystkie kody, nic nie działało. Nie wiem co zrobić. Próbowałem na MIUI Global, na EU, na Custom ROMach, nic nie dziala.

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Ad3s12  telefon kupiony z europejskim oprogramowaniem czy globalna wersja (hurt z Chin), bo europejska wersja jak nie ma to dostanie volte i vowifi. Trzeba poczekać.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Telefon kupiony z Allegro, z oficjalnej dystrybucji Xiaomi, a sam telefon przyszedł z MIUI Global, więc raczej europejska. (Telefon miał również na pudełku napis że przychodzi z aplikacjami Google, więc raczej napewno)

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Ad3s12  poczekaj więc 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

wiadomo jakąś datę kiedy wypuszczą to VoLTE i VoWiFi na ten telefon, czy to takie zgadywanie (bez urazy, tak pytam)

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

Jeśli się nie mylę od Maja progres jest i większość telefonów Xiaomi powinno vowifi volte w najbliższym czasie dostać, terminu ci nie podam, jak masz aktywne te usługi/ włączone, to ikonka się pojawi volte, wtedy i vowifi zadziała 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

oba suwaki włączone, więc teraz czekamy...

Anonim

Nie dotyczy

Xiaomi - VoLTE i jeszcze jedno

@Ad3s12  mnie to zaskoczyli, miałem od zakupu Redmi8 to włączone i już straciłem nadzieję, ale włączyli 😉