Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wzmacniacz LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Wzmacniacz LTE

Witam

Jak wygląda sprawa instalacji wzmacniacza dla LTE przez Orange? Kiedyś była taka możliwość (chodzi o instalacje osobie fizycznej) natomiast nie widzę teraz żadnych informacji na ten temat.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wzmacniacz LTE

@Aerjot1983 dla indywidualnych brak obecnie możliwości instalacji legalnego wzmacniacza. Istnieje tylko dla firm. Jeżeli masz problemy z zasięgiem, to zalecane jest korzystanie z WiFi Calling.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wzmacniacz LTE

@Aerjot1983 dla indywidualnych brak obecnie możliwości instalacji legalnego wzmacniacza. Istnieje tylko dla firm. Jeżeli masz problemy z zasięgiem, to zalecane jest korzystanie z WiFi Calling.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Wzmacniacz LTE


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Aerjot1983 dla indywidualnych brak obecnie możliwości 


Dziękuję. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wzmacniacz LTE

@Aerjot1983 sam bym był zainteresowany, aby sprawdzić, jak to funkcjonuje. Teraz Orange proponuję WiFi Calling, a z opcji wzmacniacza zrezygnowano. Pewnie chodzi o koszty, a WiFi Calling jest tańsza opcja.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Wzmacniacz LTE

Tylko blokują wifi calling na wielu modelach telefonów chociaż spokojnie działa w innych sieciach.

Anonim

Nie dotyczy

Wzmacniacz LTE

@Aerjot1983  jak mieszkasz w szczerym polu, to takie wzmacniacze są na Allegro, ale musi to zamontować ktoś ogarnięty, 800 zł z montażem, chyba na elektroda.pl, były ogłoszenia 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wzmacniacz LTE

@Anonim  jaki by to nie był, zakłóca BTS-A 

Jak namierzą, kara. Kiedyś miałem w rękach oryginalny  domowy wzmacniacz. Stawiało się taki na górze, a na dole budynku, gdzie wcale zasięgu nie było stawiało się drugi w trybie  mini nadajnika. Dogadywały się po wifi I ten górny odbierał sygnał z BTS-A  i przesyłał go do rozsiewajacego mini nadajnika...

Działało, widziałem.. ale chyba tylko na 3G. Zapewne są nowsze modele, ale Orange ich nie instaluje. Były jeszcze przystawki do netu zamieniające LAN na sieć mobilną.  Femtokomórki się chyba  nazywały...też chyba nie działają już.. https://komorkomania.pl/27606,67-polakow-czeka-na-femtokomorki 

Anonim

Nie dotyczy

Wzmacniacz LTE

@agat13 to samo chciałam napisać. Tak kupić można bez problemu a potem wizyta miłych planów panów z UKE. Dodatkowo taki sprzęt potrafi namieszać cuda z sygnałem w okolicy. Sąsiedzi zadowoleni na pewno nie będą. Nie polecam 

Anonim

Nie dotyczy

Wzmacniacz LTE

@agat13  to jest antena odbiorczą i wzmacniacz sygnału w pomieszczeniu, nie na zewnątrz, poczytaj jak to działa 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wzmacniacz LTE

@Anonim  jeśli piszesz o femto, to wiem doskonale jak to działa. 

W sumie przecież chodzi o zasięg wewnątrz  pomieszczeń, tam gdzie  zasieg BTS-A  nie sięga...

Na zewnątrz...po co wzmacniać sygnał?

Wcześniej wspomniałem o dwóch urządzeniach do powiększania zasięgu wewnątrz legalnie