Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Ping a automatu podwyższa się od godziny około 16:00 do 22:30, innej lokalizacji nie sprawdzałem ale jeśli ktoś ma ten sam problem jak ja to pewnie spora grupa ludzi ma z tym problem, wydaję mi się, że z dnia na dzień jest coraz gorzej, Orange nie ma żadnych awarii ?

 

A co do tego, że więcej osób kupuje internet mobilny i jest jakieś przeciążenie to powinni to jak najszybciej naprawić niż wysłuchiwać, że coś jest nie tak i traktować klienta indywidualnie i dbać o to co mu się sprzedaje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Przełączyłem się na 3G ping 24 LTE ping 350... Hmmm... 

 

Piotrek nie rób się śmieszny nagle tyle osób kupiło LTE że się nadajniki przeciążyły noo bez jaj !! A nawet jeśli to problem byłby przez cały dzień a nie tylko w określonych godzinach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Jak przełączyłem się na 3G mam ping ładny ale do czasu jak nie korzystam z internetu..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

No właśnie teraz wiele osób kupuje bo szkoła się zaczyna. Ludzie też wrócili z wakacji.

Zrób zgłoszenia techniczne przez stronę http://orange.pl/zasieg (jak nie robiłeś). Trafi to na wsparcie techniczne, to może coś więcej się dowiesz.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Ja mam otwarte 5 kart w przeglądarce i amm ping poniżej 30 na 3G. Tyle że prędkość pobierania nie powala. No ale można sobie w coś pograć na niskim pingu. Teraz mamy coś kosztem czegoś 😕

 

Tą obcje zgłoszenia to sobie orange może wsadzić wiadomo gdzie 🙂 Bo to jest tylko i wyłącznie odnośnie zasięgu a o innych awariach to nie... Ogólnie dodam jeszcze że strona Orange to się coraz gorsza robi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Ja tylko się powtórzę - mam to samo od początku sierpnia. Jakoś od maja zdarzało się to tylko co jakiś czas (raz dostałem informację z BOK, że były prowadzone modernizacje na nadajnikach i powinno się wszystko ustabilizować do 5 dni i rzeczywiście wcześniej w nocy nie było zasięgu, bo router mi to wskazał i problem też minął). Potem działo się to cyklicznie raz w tygodniu w weekend, a od sierpnia mam tak dzień w dzień. To na pewno nie problem obciążenia - https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/wysokie-pingi-wieczorami/...

 

Ja mam pytanie - w jakich rejonach kraju zauważyliście te problemy? Ja przy samej granicy zachodniej i BOK tłumaczył mi, że to MOŻLIWE zakłócenia klientów niemieckich. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

22:25 Ping 300 22:40 ping 22.... Przecież to na 10000% nie jest obciążenie nadajnika czy nawet duża liczba kupionych usług LTE 😄 😄 Przeca to jest nie normalne żeby w tych i tych godzinach była d**a a po było wszystko jak gdyby nigdy nic. Nadajniki strajkują czy co robią w tych godzinach bo ja już nie wiem na prawdę 😛 Ja sprawdzałem wszystko zmieniłem modem, zmieniałem miejsce położenia bo już myślałem że to jakieś zakłócenia przez grube ściany po przemeblowaniu 😛 Jutro zdeterminowany pojadę pod nadajnik i będę mierzył PING 😛


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

"Dzień dobry,

otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, które dotyczyło działania zasięgu LTE.

Sprawdziliśmy Pana konto i informujemy, że znajduje się Pan na granicy zasięgu LTE oraz 3G. Ze względu na obszar przygraniczny nie ma możliwości zwiększenia mocy (została zredukowana do wielkości wynikającej z pozwoleń UKE).

Analiza traców pokazała, że telefon osiąga wysokie przepływności na poziomie 25-50 Mbps w DL oraz 4-30 Mbps w UL. Wysokie wartości pingów w godzinach wieczornych wynikają ze zwiększonego obciążenia stacji.

Wprowadziliśmy zmianę w ustawieniach anten, co powinno nieznacznie poprawić sytuację.


Pozdrawiamy,
Orange"

Trzymajcie mnie, bo zaraz ktoś zginie. Emotikon: Wściekły Żeby tak wciskać ciemnotę, że 70Mb/s wieczorem na samym LTE1800 to obciążenie? A nawet jeśli by było to chyba jest na to rada, np. dołożenie LTE800/2600? Jakichkolwiek zmian w ustawieniach anten też nie za bardzo widzę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Z dnia na dzień tego nie zrobią.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Wysoki PING od około godziny 16:00 do 22:30, pomocy!

Zgłoszenie złożyłem miesiąc temu, więc nie takie z dnia na dzień.