Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wybrany numer jest niedostępny.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Wybrany numer jest niedostępny.

Witam wszystkich,

piszę, ponieważ ma miejsce dziwna sytuacja. Mój chłopak ma numer w Lyca Mobile,a  ja w Orange. Jestem jedyną osobą, do której nie może się dodzwonić. Przy każdej próbie połączenia słyszy komunikat: "wybrany numer jest niedostępny". Nie dochodzą również wiadomości sms/mms od niego. Ja natomiast bez problemu się do niego dodzwaniam i wysyłam wiadomości. Nie jest to na pewno wina opcji w telefonach czy samych aparatach telefonicznych. Po włożeniu jego i mojej karty SIM do innych telefonów ,dzieje się to samo. Poza tym nie dodawał mnie do czarnej listy itp, ani ja jego. Dodatkowo kupił też inną simke z tej sieci i dzieje się to samo. Kilka razy dzwonił do działu technicznego Lyca i oni twierdzą, że wina nie leży po ich stronie. Gdy dzwoniliśmy na infolinię Orange usłyszeliśmy to samo stwierdzenie. Podawałam dokładne daty i godziny, w których próbował się do mnie dodzwonić. Orange twierdzi, że nie zarejestrowali żadnych prób połączenia. Czy ktoś z Was wie co może być powodem?

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wybrany numer jest niedostępny.

Niech chłopak sprawdzi czy nie ma wyłączonej opcji prezentacji numeru, czy jego numer wyświetla się jak dzwoni do kogoś innego,a Ty cz nie masz włączonej opcji blokada połączeń anonimowych

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Wybrany numer jest niedostępny.

Dzięki, ale to już sprawdzaliśmy. To nie to. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wybrany numer jest niedostępny.

a spróbuj wybrać swój numer z telefonu chłopaka w formacie +48........

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wybrany numer jest niedostępny.

@Brzoskwinka Lycamobile to operator wirtualny działający na sieci Plusa. Widocznie są jakieś problemy techniczne na styku operatorów. To trudne do dotarcia, aby problem usunąć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wybrany numer jest niedostępny.

Oczywiście w książce telefonicznej numer dobrze wpisany ?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Wybrany numer jest niedostępny.

W takim razie zadzwonimy na infolinię Plusa, może oni coś poradzą. Dziękuję za pomysł. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wybrany numer jest niedostępny.

Lycamobile ma swoją dydykowaną infolinię lub czat. W plusie nie pomogą.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wybrany numer jest niedostępny.

@Brzoskwinka   zadzwoń z numeru Lyca 322  lub innego numeru 729 200 322 od poniedziałku do soboty godz. 9 - 18, ewentualnie mail cs@lycamobile.pl 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Wybrany numer jest niedostępny.

To już było zgłoszone na infolini Lyca  i dział techniczny nie potrafił pomóc.