Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłącznie 3G i powrót do 2G


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Wyłącznie 3G i powrót do 2G


@ketrasaArturnapisał(-a)

Widać że sytuacja się zmienia, co oraz więcej telefonów z VoLTE, nadal brak SMS-ów, a jeśli są, to w telefonach że wysokiej półki. W Orange jeszcze nie udało mi się wyszłaś SMS-a przez VoLTE. U fioletowego nie ma problemu, działają na telefonach z dystrybucji Orange.


A oni też dawno co nieaktualizowali listę wspieranych telefonów ostatnim wspieranym flagowcem od Samsunga to  Samsung Galaxy S10, LG to tylko do LG V40, iPhone tylko do iPhone 11, a Huaweie tylko do Huawei P30. Jeszcze nie wspierają Xiaomi do VoLTE a Orange Tak i różowi też. W porównaniu do Różowych Orange ma mniej wspieranych telefonów od Realme


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Jest odpowiedź w sprawie SMS-ów:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-wy%C5%82%C4%85czenie-3G-w-Orange/VoLTE-a-sms-mms/m-p/319719

Rozumiem, że po 4G już powinny działać. Może ktoś ma możliwość zweryfikować, bo ja mogę tylko wymusić w swoim telefonie tylko 2G lub tylko 3G. LTE mam tylko w automacie.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

To pytanie na kolejne AMy. Mnie na redmi note 11 pro 5G zrzuca na chwilę na 3G/2G mimo ew ustawień w trybie serwisowym pod kodem *#*#4636#*#*