Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Anonim

Nie dotyczy

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Czytając tematy i odpowiedzi, jakoś planu na płynne przejście po wyłączeniu 3G, nie widzę, VoLTE nadal w Orange kuleje, dominuje 2G i 3G, klienci będą wkurzeni i odejdą do konkurencji, jak nie będzie konkretnego planu działania, 2G w dzisiejszych czasach to przeżytek i chyba Orange o tym wie 😎

 

 

 

 

____________________

*Temat przeniesiony z działu "AMA - wyłączenie 3G w Orange" - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Akurat ostatnia odpowiedź na pytanie od VoLTE i usługi dodatkowe napawa mnie optymizmem. Coś się dzieje ale się nie chwalą...
Anonim

Nie dotyczy

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

@Piotrekk85  jestem umiarkowanym optymistą 👀😄

Będzie podobnie jak z przejściem telewizji z DVB-T na DVB-T2.

Minie trochę czasu, zanim operatorzy to ogarną, no chyba że dadzą telefony za złotówkę klientom, by nie odeszli do konkurencji 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Wg mnie wszystko można wybaczyć, ale usługa Ktoś Dzwonił (powiadomienia sms o próbie połączeń) to niezbędne minimum. Jak ją uśmiercą przez wyłączenie 3G, to niestety sam przejdę. Teraz widzę, że bardzo często to nie działa jak powinno, ale w pracy na razie mam tylko 3G, więc tam ta usługa działa bo akurat wtedy jest potrzebna. Zobaczymy jak będzie po wyłączeniu.
Anonim

Nie dotyczy

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Piotrek cofamy się w czasie, LTE i połączenia głosowe, reszta to niszowe usługi i po wyłączeniu 3G pewnie znikną, do czasu włączenia 5G i popularności telefonów 5G, bo te są nadal mało popularne i drogie. 

Mam kilka kart SIM i opinie mam wyrobiona, ale przez rok może się dużo zmienić, oby na plus w Orange 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Pozwolę się nie zgodzić. Czekam jeszcze na odpowiedź w sprawie smsów. Bo to obecnie rząd wymaga jako usługę standardową, a wspieranych telefonów z smsami po LTE jest mało. Chyba za trudne pytania zadaję 😕
Anonim

Nie dotyczy

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Piotrek nie ma trudnych pytań 😉

Planowane jest wyłączenie 3G, t operator powinien być przygotowany i mieć odpowiedź na pytanie, już teraz, bo jeśli dopiero za rok zajmą się tematem, to może być kiepsko 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Widać że sytuacja się zmienia, co oraz więcej telefonów z VoLTE, nadal brak SMS-ów, a jeśli są, to w telefonach że wysokiej półki. W Orange jeszcze nie udało mi się wyszłaś SMS-a przez VoLTE. U fioletowego nie ma problemu, działają na telefonach z dystrybucji Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

Np. Iphony są dobrym przykładem, gdzie obecnie ani po LTE, ani po 5G nie działają stabilnie u żadnego operatora w Polsce. Jedynie chyba samsungi mają częściowe wsparcie.
Anonim

Nie dotyczy

Wyłącznie 3G i powrót do 2G

@ketrasaArtur  pewnie o testy się rozbija, blokują więc, Samsung i iPhone z akcentem na flagowce 👀😎

iPhone preferuje obecnie 5G i wtedy zero problemów, flagowce Samsunga bez problemów w Orange @Piotrekk85 😉