Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

 

Dezercja z tematem po całości 😔

13 ODPOW. 13

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

Czyli połowa 80% do śmieci telefonów  bo nie mają volLTE🤔


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

Orange chce być eko 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna


@Citi2017napisał(-a)

Czyli połowa 80% do śmieci telefonów  bo nie mają volLTE🤔


Przecież rozmowy można po 2G prowadzić, więc katastrofy nie będzie i telefony zostaną, ja tam nie mam takich problemów, ciekawe ile % telefonów klientów Orange nie ma Volte, bo pewnie to margines, skoro w sklepie Orange i w Salonach tylko fony z Volte mają obecnie 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

Już kiedyś ten problem poruszałem.

Jakie pasmo zostanie wybrane dla bramek GSM w routerach np. B715, B593

Dla starszej osoby z artrozą posługiwanie się smartfonem to duży kłopot.

1. Rozmowa na 2G rozłącza automatycznie internet.

2. Czy będzie automatyczne przełączanie na 2G przy ustawieniu LTE preferred przy próbie rozmowy z i do, a może VOLTE.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna


@Anonimnapisał(-a)

@@lLTE🤔iekawe ile % telefonów klientów Orange nie ma Volte, bo pewnie to margines, skoro w sklepie Orange i w Salonach tylko fony z Volte mają obecnie 

Tylko spra część osób kupuje na wolnym rynku. Pewnie mniejsza część, ale jednak. 

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

Z wolnego rynku, sporo telefonów ma Volte w Orange, jeśli dobrze zgaduję, to gro ma Xiaomi, popularne są Samsungi i Nokie, też pewnie z Volte problemów nie będzie, typowe telefony mają czasem i Volte, tragedii na pewno nie będzie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

@Anonim z moich znajomych to nikt z VoLTE nie korzysta. Nawet nie wiedzą, że tak można. Raczej stawiam, że to ułamek % osób korzystających z VoLTE w Orange. Po prostu nie wiedzą o takiej możliwości lub wogole nie mają pojęcia jak uruchomić. Standardowo VoLTE w nowym telefonie jest wyłączone. Trzeba samemu włączyć. Czy w sali je informują o takiej możliwości? Może i tak, ale raczej nie włączają w nowym telefonie. Pewnie jak ktoś przyjdzie do salonu z tą sprawą, to pewnie dopiero się zajmą.

 

@andrzej1441 raczej połączenie będzie pewnie w routerze z te zrzucało do 2G. Obecnie jeszcze przełącza do 3G, ale w tym paśmie i tak internet kiepsko działa, więc podczas rozmowy telefonicznej nie będzie można korzystać z internetu, chyba, że z innego źródła. Raczej wątpię, aby w routerach było VoLTE. Inaczej nie orzelaczalo by na 3G podczas rozmowy. Jak ustawisz tylko LTE, to nie wykonasz połączenia głosowego.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna


@Anonimnapisał(-a)

Z wolnego rynku, sporo telefonów ma Volte w Orange, ...Nokie, też pewnie z Volte problemów nie będzie, typowe telefony mają czasem i Volte, tragedii na pewno nie będzie 😉


No właśnie mam Nokie G20 i lipa, bo nie ma VoLTE, a wszystkie aktualizacje najszybciej ze wszystkich producentów 🙄🤭

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie 3G - kampania informacyjna

@ketrasaArtur  większość nowych telefonów ma Volte włączone, już na starcie, u mnie było na Xiaomi i Motoroli, na iPhone też tak ma, rozbija się o aktywację tej usługi u operatora tylko 😎