Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling na windows phone.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Czy użytkownicy WP doczekają się apki do wifi calling????
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wifi calling na windows phone.

Z przykrością, ale muszę to zrobić, @yaro_... Ze względu na wstrzymany rozwój tego systemu i znikomą liczbę użytkowników - nie pracujemy nad aplikacją WiFi Calling dla Windows Phone i nie mamy jej w planach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Wifi calling na windows phone.

Osobiście myślę że nie. Windows Phone to system który został uśmiercony. A szkoda, bo jest to fajny i przyjazny system. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Niedawno orange promował WP,sam posiadam 3 lumie i teraz by olali windowsa?W domu mogę pomarzyć o jakiejkolwiek rozmowie przez telefon,za każdym razem biegam po podwórku szukając zasięgu.Wifi calling rozwiązał by problem,ale czy do tego muszę wymienić 3 telefony??🤔

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling na windows phone.

Ja bym oddzielnej apki jak na androida się nie spodziewał. Czas na lumia będzie jeśli wifi calling będzie w otwartym standardzie (czyli każdy telefon ma vo-wifi, to może obsłużyć), ale wątpie by Orange się na to zdecydowało.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Może jakiś przedstawiciel Orange się wypowie i pozbawi mnie złudzeń(nadziei)?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wifi calling na windows phone.

Z przykrością, ale muszę to zrobić, @yaro_... Ze względu na wstrzymany rozwój tego systemu i znikomą liczbę użytkowników - nie pracujemy nad aplikacją WiFi Calling dla Windows Phone i nie mamy jej w planach.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Wifi calling na windows phone.

Czyli nikodem dobrze prawił. WP został uśmiercony, szkoda, ale, cóż.......takie życie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Wifi calling na windows phone.


yaro_ napisał(-a):
Niedawno orange promował WP,sam posiadam 3 lumie i teraz by olali windowsa?W domu mogę pomarzyć o jakiejkolwiek rozmowie przez telefon,za każdym razem biegam po podwórku szukając zasięgu.Wifi calling rozwiązał by problem,ale czy do tego muszę wymienić 3 telefony??🤔


Mam podobną sytuację. Jednak odpowiedź jest jasna i niestety zrozumiała.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wifi calling na windows phone.

Witam,

Czy może zmieniły się plany orange co do aplikacji wifi calling dla smartfonów z windows? Orange powinno uszanować swoich klientów i wypuścić aplikacje przynajmniej dla flagowego modelu jakim jest Lumia 950.

Czy są jakieś nowe informacje w tym temacie?

Pozdrawiam,


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling na windows phone.

Nowych informacji nie ma. Aby takie rozwiązanie było, potrzebna jest współpraca między operatorem a producentem. A jeśli doniesienia medialne są prawdziwe, to po stronie producenta nie ma już zespołu od takich zagadnień.