Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 89
  • 0

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

Jak mogę włączyć wifi calling w telefonie samsung galaxy j5

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wifi calling

@Koo22  kliknij ikonkę "Telefon", prawy górny róg trzy kropki, z menu wybierz "Ustawienia", następnie "Połączenie przez Wi-Fi" przesuń/zaznacz w prawo/on, gdy będzie aktywne wyświetli się u góry ekranu mała ikonka, wychodzisz z "Ustawień" i gotowe 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 89
  • 0

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5


@slav72napisał(-a)

@Koo22  kliknij ikonkę "Telefon", prawy górny róg trzy kropki, z menu wybierz "Ustawienia", następnie "Połączenie przez Wi-Fi" przesuń/zaznacz w prawo/on, gdy będzie aktywne wyświetli się u góry ekranu mała ikonka, wychodzisz z "Ustawień" i gotowe 🙂




@slav72 ale ja nie mam opcji Połączenie przez wifi 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

@Koo22  jakiego andka masz? może trzeba zaktualizować telefon. Sprawdzałeś linka od kolegi @byczyn_86 ?

Anonim

Nie dotyczy

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

Podobny temat był już na forum ... Wifi-calling-na-samsungu-j5-2017 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

@Koo22 tu masz informacje o WiFi Calling oraz filmiki odpowiadające jak włączyć usługę:

https://www.orange.pl/view/wificalling


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

W moim Galaxy J5 (2017) nie ma możliwości włączenia WiFi Calling choć jest zaktualizowany do najnowszego softu. Co powinienem zrobić w takim przypadku? Czy BOA jest stanie mi pomóc zdalnie, czy trzeba wgrać jakieś inne oprogramowanie na telefon? Jestem we Flex-ie więc pozostaje mi kontakt wyłącznie przez Czat w dniach i godzinach ich pracy… Ale czy są w ogóle są oni w stanie zrobić coś zdalnie w ramach Orange Flex?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

@Bentul żeby działało WiFi Calling, w tym przypadku sam producent powinien wspierać tą opcję. J5 nie jest do tego przystosowany, więc jak chcesz korzystać z WiFi Calling, to należy zakupić sprzęt, który taką funkcję posiada, najlepiej z dystrybucji Orange.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Wifi calling na telefonie samsung galaxy j5

Ale na stronie Orange ten telefon jest wymieniony jako wspierany przez Orange przy połączeniach WiFi Calling. Czyli jeśli jest kupiony poza siecią Orange to nie będzie działał? Czy dobrze zrozumiałem? A czy nie można podmienić oprogramowania w telefonie aby był obsługiwany przez Orange?

 

D749B68D-1D86-45A0-ACA7-18AFB081130B.jpeg