Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling na LG G6

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

WiFi Calling na LG G6

Ogólnie działa, ale obecnie jest awaria i nie działa 😄

WiFi Calling powinno Ci działać 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Wgralem podany Soft na lg g6 i aktywowane oby dwie usługi. Dziala mi tylko voWIFI, voLTE nie chce ruszyć.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

WiFi Calling na LG G6


luki89k napisał(-a):
Wgralem podany Soft na lg g6 i aktywowane oby dwie usługi. Dziala mi tylko voWIFI, voLTE nie chce ruszyć.

Nikomu nie chce ruszyć, awaria trwa...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Dzięki za info, bo pierwszy raz odpalam i myślałem, ze może coś jeszcze u mnie nie gra. Zostaje czekanie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

WiFi Calling na LG G6

czy wiadomo kiedy WiFi Calling będzie wreszcie dostępne dla wolnorynkowych LG G6?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

WiFi Calling na LG G6

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/thread-id/4385... - poza tym co napisał Artur, to nie ma nic nowego. Sam będę miał niedługo G6, ale z pomarańczki, także niestety nie będę stalkował producenta.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

WiFi Calling na LG G6

LG na prośbę o wprowadzenie zmian w oprogramowaniu i pytanie o możliwy termin odpowiada niezmiennie (identyczna odpowiedź na 2 różne zapytania), średnio na temat:

 

Uprzejmie informujemy, iż usługę WiFi Calling posiadają tylko urządzenia które posiadają nakładkę operatorską. Model telefonu G6 który nie posiada nakładki operatora, nie posiada funkcji WiFi Calling. 
Nie ma możliwości zmiany bądź usunięcia brandu operatora w urządzeniach LG z systemem operacyjnym Android. Serwis LG nie świadczy tego typu usług. 

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem, 
Paweł
LG Electronics Polska.

 

Słabe to...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Jestem mega zirytowany postawą LG która w ***** ma klienta. Mamy XXI wiek a ja by wykonać telefon musze wyjsc z domu.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

WiFi Calling na LG G6

@Miko_1, a sprawdzałeś już temat samodzielnego wgrywania ROMów? Nie wiem jak bardzo jest to skomplikowane w G6, ale jeśli niezbyt to może warto się zainteresować i pomyśleć o wgraniu oprogramowania, które obsługuje WiFi Calling?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

WiFi Calling na LG G6

Weganie ROMu wiąże się z utrata gwarancji.