Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE - już oficjalnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Szkoda, że wcześniej nie zwróciłem uwagi na możliwość kontaktu poprzez aplikację Mój Orange:( Jedyne co to poczekałem dwa razy po 24 minuty na *100 po czym kończono połączenie bez odbierania (nie z mojej strony) i trzecim razem już w 8 minucie załatwiłem dezaktywację karty dodatkowej - ciekawe ile to pln/ min mnie kosztowało?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

VoLTE - już oficjalnie?

Przykro mi, że coś takiego miało miejsce, @nesiasps 😕 Rzeczywiście w godzinach wieczornych, czyli tak ok. 18-22 jest największy ruch i czasami zdarza się, że trzeba długo czekać 😞 Jakby coś to w aplikacji Mój Orange możesz sprawdzić koszt wykonanych połączeń, ale połączenie z BOK jest płatne, więc to tylko tak informacyjnie.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE - już oficjalnie?

Wejdź na Mój Orange, tam sprawdzisz dokładnie ile pln kosztowały Cię ów rozmowy 🙂 Zaglądaj do nas częściej a dużo się dowiesz 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Faktycznie, już wiem i więcej nie dzwonię 😞 49min 40 sek - 14,41 zł 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

VoLTE - już oficjalnie?

😞
Pocieszające niech będzie, że w przyszłości już tylko przez appkę, więc będzie za free.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Czy ja dobrze zrozumialem? zeby korzystac z VoLte musze miec telefon brandowany w orange? przeciez to jest spore ograniczenie, poco taka technologia z ktorej duza czesc ludzi nie moze korzystac? zwlaszcza tych na karte albo migrujacych od innego operatora (swoja droga dla tych co sie znaja moze to byc argument przeciw zmianie operatora) pytanie tylko czy to jest przejsciowy stan czy tak juz bedzie na stale? bo Ciezko mi uwiezyc ze nie ma mozliwosci wgrania konfiguracji do obslugi takiego polaczenia

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

VoLTE - już oficjalnie?

Dobrze zrozumiałeś, @Kamil. Może w przyszłości, wraz ze zwiększeniem popularności tej technologii producenci smartfonów będą w fabrycznym oprogramowaniu umieszczać konfiguracje VoLTE dla poszczególnych operatorów, ale póki co konieczny jest zmodyfikowany przez nas system.

Oprogramowanie Orange można wgrać profesjonalnie w serwisie producenta, ale z tego, co nam wiadomo - to płatna usługa. Pewnie za jakiś czas pojawią się w internecie nieoficjalne i darmowe wersje softu (tzw. ROMy), które bardziej zaawansowane osoby mogą wgrać same, ale oczywiście to będzie decyzja użytkownika, bo samodzielna ingerencja w soft zwykle kończy się utratą gwarancji na sprzęt.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

Niestety, po wyłaczeniu i dezaktywacji z nowym okresem rozliczeniowym, dodatkowej karty sim od internetu, obiecana usługa VoLTE nie ruszyła i konsultanci z tej strony wysyłąją mnie do techników na infolini - a tam nie będę płacił znowu po 20 zł za czas oczekiwania na rozmowę:( szkoda.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

VoLTE - już oficjalnie?

Jak na razie tylko 3 telefony z VoLTE, dzisiaj zobaczyłem że czeski T-Mobile ma Lumie 550 na VoLTE. Ciekawe kiedy telefony non-brand dostaną bo nie wiem czy nie wyłączyć LTE w telefonie bo dla mnie to bezsensu gdyż dzwonie głównie z telefonu. Czekamy dalej. mam nadzieje że będzie szybciej niż mi telefon padnie (Nokia 500 przestała dawać radę po 5 latach)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

VoLTE - już oficjalnie?

A jak nie brandowane np Lumia 550? I inne telefony?