Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE - już oficjalnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE - już oficjalnie?

A jak to jest z iPhone? Operatorzy pomijają go, przynajmniej w publicznych testach. Rozumiem, że na Andku łatwiej zmodyfikować soft pod opa, a Apple trzeba pewnie prosić o odblokowanie opcji po spełnieniu warunków. Z drugiej strony nie trzeba kombinować, bo mniejsze zróżnicowanie softu i urządzeń. Jak wyglądają szanse na uruchomienie usługi na jabłkofonach?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

A czy ktoś może mi podpowiedzieć jak ja moge włączyć sobie tą usługe? Mam numer na abonament i telefon Galaxy S7. Pozdrawiam


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

VoLTE - już oficjalnie?


Kamil napisał(-a):

A czy ktoś może mi podpowiedzieć jak ja moge włączyć sobie tą usługe? Mam numer na abonament i telefon Galaxy S7.


Nic sam nie włączysz, przy kolejnej aktualizacji włączy się samo.

Pilnuj ew kolejnych aktualizacji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

tylko ja mam telefon kupiony z salonu samsunga bez brandu orange. i bardziej mi chodzilo o usluge na karcie sim na numerze a nie na telefonie

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE - już oficjalnie?

VoLTE nie trzeba będzie uruchamiać jako usługę. Jeśli będą warunki techniczne (odpowiedni telefon, zasięg LTE i obsługa przez sieć) to VoLTE załączy się z automatu. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

tak patrzylem w internecie to moze byc problem jednak. zasieg LTE w swoim miescie mam prawie zawsze (poza budynkami) czasem nawet LTE+ sie zaswieci. tylko moj telefon nie ma w opcjach polaczen uslugi VoLTE a jak czytam w necie to powinnem to miec. telefon jest kupiony w salonie Samsunga wiec soft jest NoBrand. ciekawe kiedy oni to zmienia ;(

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

VoLTE - już oficjalnie?

Możesz wgrać brandowany soft od Orange gdy wyjdzie aktualizacja uruchamiająca VoLTE.
Może być tak, że Samsung wyda aktualizację, która uruchomi VoLTE, ale zapewne wtedy gdy wszyscy operatorzy uruchomią to w swoich sieciach. Tak np. jest w Niemczech.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE - już oficjalnie?

wgranie brandu slabo wchodzi w gre poniewaz pozniej sa problemy z gwarancja. no zobaczymy jak to samsung roztrzygnie. w Xperiach juz dawno widzialem ze mozna wlaczyc te funkcjie. no nic najwidoczniej trzeba czekac tak jak mi to powiedzial kolega wczesniej. dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

VoLTE - już oficjalnie?

Tym razem u nas było szybciej 🙂
http://blog.orange.pl/korporacyjny/entry/ruszylismy-z-volte-jako-pierwsi/

Czekam na rozszerzenie listy telefonów 🙂
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE - już oficjalnie?

@Piotrekk85 dokładnie, na chwilę obecną lista telefonów uboga, ale może kiedyś, te "ubogie" telefony będą w naszych kieszeniach, pozdrawiam.