Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Super 🙂 Czyli apple jak zwykle musi coś pokombinować ale to już standard Dziekuje za tak szybką odpowiedz 🙂 Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE na iPhonie


Artur napisał(-a):

No i mamy szybką odpowiedź 🙂 Nasi specjaliści w pełni zgadzają się z argumentacją odnośnie 4G a LTE i z radością mogę napisać, że zgłosili już nazwę do aktualizacji. Gdy Apple wyda nową wersję oprogramowania - ma być już nazwa "LTE" także dla iPhonów w Orange 🙂


Szczerze to zdziwiła mnie tak szybka odpowiedź i to jeszcze zgłoszone do zmiany. Pozytywnie oczywiście. 🙂

 

Też się kiedyś zastanawiałem nad tym, ale uznałem, że Orange po prostu tak chce się wyróżnić i przestałem zauważać. Komunikacja marketingowa jest pod nazwą 4G LTE, więc obydwie nazwy pasują. Chociaż zazwyczaj mówię LTE to 4G na ekranie nie przeszkadza. Ale wolę jednak jak będzie LTE, jak wszędzie indziej. 😛 Pewnie znajdzie się w necie wiele zapytań w tym temacie.

 

Na WiFi Calling czekam (iOS oczywiście), bo mam słaby zasięg w mieszkaniu, niestety.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Cześć Artur są już może jakieś małe przecieki kiedy ihpony będą obsługiwały volte?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE na iPhonie

Ptaszki ćwierkają, że czekamy już tylko na dodanie przez Apple do nowej wersji iOS, więc jest szansa, że będzie wraz z pojawieniem się nowej wersji oprogramowania. Kiedy premiera? Jako użytkownik iPhone'a wiesz, że poza "dużymi" wersjami systemu tego nigdy nie wiadomo 😉

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE na iPhonie

10.3 już chyba bliżej niż dalej, bo wypuścili już 6 betę.

Konfa Apple podobno w przyszłym tygodniu i wtedy mają wyjść finalne wersje.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Zapewne nowy ios bedzie wtedy jak apple ogłosi kiedy koferencja ciekawe czy wtedy apple zmieni wyświetlanie z 4g na lte


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 7
  • 0

VoLTE na iPhonie

Konkurencja nie czekała na nowy IOS, tylko niezależnie od niego telefony z ich kartą SIM dostały nową konfigurację od Apple.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Zgadza się nie potrzeba było aktualizacji w t-mobile Artur dlaczego teraz jest innaczej?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

VoLTE na iPhonie

Właśnie wyszła 7 beta. I tak myślę, że trzeba będzie poczekać do końca marca... 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

VoLTE na iPhonie

Według mnie iPhone jest programowo przystosowany do prowadzenia rozmów VoLTE, przynajmniej tak wynika z jego specyfikacji i tak sobie myślę, że wystarczyłyby tylko nowe ustawienia operatora które tą usługę udostępnią w sieci Orange. Ale chyba Orange nie jest jeszcze na to gotowe.