Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Visual Voicemail iPhone


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Visual Voicemail iPhone

Bo to trochę niszowa opcja. Orange od początku podkreśla że nie planuje jej wprowadzać. Tym bardziej, że poza stanami jest w niewielu krajach.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Visual Voicemail iPhone

@Piotrekk85 Nie zgodzę się z tym. Owszem, nie jest popularna bo została zabita właśnie przez tego typu działania. Żeby coś było popularne, to w jakiejś chwili od premiery musi zostać wprowadzone na dany rynek. Będąc klientem Orange i posiadaczem już trzeciego telefonu od firmy Apple, przez długi czas nie wiedziałem o tej funkcji ! Jakoś dwie konkurencyjne firmy oferują tą funkcje za darmo. Nie jest to niszowa opcja, skoro całe Stany Zjednoczone jej używają. Jest to innowacja, która w stanach stała się standardem. W Polsce ilość użytkowników IPhonów to około 8-10% rynku i ciagle rośnie, bo coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na jakość i wydajność a nie tylko na cenę. Każdy, kto spróbował tych produktów, spełniając jeden warunek (nauka i akceptacja innego systemu), już raczej ich nie porzuci. To tak, jakby nie było odwrotu, spróbowałeś coś raz i już nic nie smakuje tak samo. Warto byłoby przyciągnąć tych klientów. Wystarczyłaby 5 sekundowa reklama w socialmediach o tej funkcji (na czym polega i że jest darmowa) a każdy ajfoniarz zwróciłby uwagę i zaraz przenosił się do Orange. Jednak lepiej reklamować kabaret i robić z Polaków januszy, bo przecież tylko w sposób „zabawny” można ludzi zwabić... ja od pomarańczy odejdę jak tylko znajdę czas by poszukać lepszą ofertę. @Piotrekk85 Masz jakieś źródła by poprzeć informacje, że operator nie zamierzał/nie zamierza wprowadzić tej funkcji ? Jakiekolwiek oświadczenie (że podkreśla xD) ? Poza samym jej brakiem oczywiście 😉 Ciekaw jestem, bo jak masz jakieś oświadczenie na ten temat to będę wdzięczny. W przeciwnym razie zamierzam przemyśleć pewne działania 🙂 Fajnie, gdyby ktoś wytłumaczył bardziej konkretnie, jakie problemy stoją na przeszkodzie, by Oryncz oferowało tą funkcje. Ktoś uprawniony i poinformowany. Byłoby cudownie. Pozdrawiam 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Visual Voicemail iPhone

Sprawdź profil rzecznika Orange w social mediach. Albo się go zapytaj konkretnie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Visual Voicemail iPhone

Witam 5 lat później. Orange nadal nie wprowadziło takiej prostej funkcji. 😂

To nic, bo generalnie na jednym z moich numerów usługa ta uruchomiła się w nadzwyczajnie sama, bez mojej ingerencji - tylko konfiguracja poczty wystarczyła, więc ta funkcja jakoś musi działać i w cale to nie musi być coś co jest trudne do zrobienia. 

Kontaktowałem się z Orange online, telefonicznie, w salonie - i do tej pory nikt nie był w stanie wyjaśnić dlaczego ta funkcja działa. 

Mogę udowodnić, że ten numer to numer Orange. 

 

IMG_4323.PNG

 

 

 

______________

*Ukrycie numeru telefonu ze zdjęcia - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Visual Voicemail iPhone

A to jeszcze ktoś korzysta z poczty głosowej? 😝 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Visual Voicemail iPhone

tu jest mowa o Visual Voicemail na iPhone czyli ktoś może Ci zostawić notatkę głosową pod przyciskiem "poczta głosowa" którą możesz sobie odsłuchać. Poczta głosowa to dzwonienie pod bezsensu numer i słuchanie oraz wybieranie opcji na klawiaturze numerycznej. I tak Visual Voicemail jest przydatny i super zastępuje niepotrzebne oddzwanianie jeśli masz wiele połączeń na jeden numer. Chyba, że Ty wolisz mieć przy sobie kilka telefonów. Ja mam firmę i mój numer jest często wybierany, a co za tym idzie ta opcja jest bardzo przydatna. Messagner czy Whatsup i wiele innych komunikatorów również mają "notatki głosowe" które można wysłać zamiast wiadomości tekstowej. Nie wiem czy Twoja uwaga jest prześmiewcza, ale tak brzmi i nic w zasadzie nie wnosi do tematu, a świadczy o poziomie Twojej komunikacji - która jest chyba po prostu taka jaka jest.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Visual Voicemail iPhone

@cmdr rozumiem że nie jesteś w stanie odbierać telefonów na bieżąco a boisz się stracić potencjalnego klienta który do ciebie dzwonił to ok. Z drugiej strony zawsze możesz ustawić autoodpowiedź "Oddzwonię później'. Klient chce rozmawiać na żywo a nie pozostawiać notatki głosowe.  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Visual Voicemail iPhone

bardziej chodzi o to, abym nie musiał odzwaniać i poniekąd tracić na to czas, a tym bardziej na dzwonienie pod *500 ... . Jasne, teraz odzwaniam, bo muszę, nawet uznałem to za obowiązek i nawyk. Dużo mimo wszystko informacji jest rzędem jednego kierunku np. jadę do Ciebie, przygotuj to i to czy jakieś zadanie/zlecenie zostało wykonane. Ktoś kto nie lubi SMS i sieci społecznościowych ma w zwyczaju po prostu dzwonić, a nieznana osoba nawet nie ma takiej możliwości. Często mimo wszystko z samej informacji robi się "a co u Ciebie słychać" co też wydłuża czasem niepotrzebnie rozmowę - akurat w danym momencie - przez wgląd na szacunek i wychowanie nie raczę nie odpowiedzieć. Dlatego uważam, że ta funkcja by mi się po prostu przydała. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Visual Voicemail iPhone

@cmdr no to już twoja sprawa jak sobie pracę organizujesz i z kim rozmawiasz. Ja miałem bardziej na myśli klientów którzy dzwonią z pytaniem typu czy ma Pan panele podłogowe w kolorze dębu bałkańskiego. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Visual Voicemail iPhone

Głównie chodzi tylko o to aby ktoś mógł zostawić mi notkę głosową w postaci "poczty głosowej".